طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللعربستان همواره در راس کشورهایی است که از مردم سوریه حمایت می کند! | محمد بن نایف

عربستان همواره در راس کشورهایی است که از مردم سوریه حمایت می کند! | محمد بن نایف

حمایت از شرکت های استار ت آپ و دانش بنیان در راستای افزایش اقتصاد دانش بنیان

ولیعهد عربستان در اظهاراتی مضحک از کشورش به عنوان حامی اصلی مردم سوریه یاد کرد.

فرانسوا اولاند, حمایت از آواره گان, محمد بن نایف, محمد بن نایف عربستان همواره راس کشورهایی مردم سوریه حمایت کند!

فرانسوا اولاند, حمایت از آواره گان, محمد بن نایف, مجمع عمومی سازمان ملل, مالکوم ترنبول, عربستان, ولیعهد عربستان, بین الملل
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، محمد بن نایف، ولیعهد و وزیر کشور عربستان، در نخستین نشست مجمع عمومی سازمان ملل در خصوص آوارگان، از حمایت 75 میلیون دلاری ریاض از آوارگان و با هماهنگی سازمان های بین المللی خبر داد.


ولیعهد عربستان در سخنرانی خود در مجمع سازمان ملل گفت: بحران آوارگان همه کشورها را درگیر کرده است و این مسئله نیازمند افزایش کمک های انسان دوستانه و تلاش برای کاهش دادن مشکلات پناهندگی در نقاط متفاوت دنیا است.


وی دو بحران سوریه و یمن را بررسی کرد و گفت: بحران سوریه نیازمند فعالیت های بیشتری برای یافتن راه حل و توقف جنگ است.


در حالی که عربستان خود از جمله بزرگترین حامیان تروریسم در منطقه و دنیا است، محمد بن نایف در سخنان خود مدعی شد: عربستان همواره در راس کشورهایی است که از سوریه حمایت می کند و درد و رنج مردم سوریه را درک می کند.


وی در خصوص یمن نیز مدعی شد: مردم یمن از جمله زائرانی هستند که وارد عربستان سعودی می شوند و از قوانین اقامت و کار معاف هستند.


این در حالیست که رژیم آل سعود خود از حامیان اصلی تروریسم در منطقه است و مردم بی دفاع یمن را هدف بمباران های کشنده خود قرار داده است.


از سوی دیگر، جانشین ملک سلمان در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل با فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه، دیدار کرد.


در این دیدار روابط مشترک، راه های حمایت و افزایش همکاری ها میان دو کشور و مسائل و تحولات خاورمیانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به نقل از خبرگزاری عربستان، مقابله با افراط گرایی و مبارزه با تروریسم از جمله مهمترین مسائل مورد بحث در این دیدار بوده است.


ولیعهد عربستان همچنین دیداری با مالکوم ترنبول، نخست وزیر استرالیا، دیدار و درباره موضوعاتی که در دستور کار هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل، روابط دوجانبه و برخی مسائل مشترک میان دو کشور مصاحبه کردند.


در این نشست ها، عبدالله بن فیصل بن ترکی، سفیر عربستان در سازمان ملل، و هیئت رسمی عربستان در نیویورک حضور داشتند.

مردم سوریه با برکناری اسد مخالفند | رئیس بنیاد کمک های انسان دوستانه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات