طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریمداح معروف در خندوانه

مداح معروف در خندوانه

مداح معروف مهمان «خندوانه» شد

سیدمجید بنی فاطمه، مداحی که با نوحه «عمو عباس»به شهرت رسید، در برنامه «خندوانه» از خاطرات و سوتی های خود گفت.

خبرآنلاین: سیدمجید بنی فاطمه، مداحی که با نوحه «عمو عباس»به شهرت رسید، در برنامه «خندوانه» از خاطرات و سوتی های خود گفت.

 برنامه «خندوانه» که شبانگاه دوشنبه 29 شهریور به مناسبت عید غدیر در قالب یک ویژه برنامه روی آنتن شبکه نسیم رفت، میزبان سیدمجید بنی فاطمه، مداح معروف تهران و حجت اشرف زاده بود.

این برنامه با تبریک عید و شعر خوانی جناب خان آغاز شد و سبعد علی صادقی، کمدین تلویزیون به برنامه اضافه شد و به همراه جناب خان به شوخی و شعبده بازی با رامبد جوان پرداختند.  

خندوانه, خندوانه, خندوانه, مداح معروف خندوانه

خندوانه

در ادامه، سیدمجید بنی فاطمه مهمان «خندوانه» شد و درباره نحوه آغاز مداحی گفت: «من از کلاس اول دبستان سرود ها و اخبار را حفظ می کردم و می خواندم. یک سال در ایام محرم به سفارش خانواده آغاز به خواندن در هیئت های محلی کردم و در ادامه با بزرگان این عرصه آشنا شدم.»

او در مورد سوتی های خود در زمان خواندن گفت: «خیلی بوده است ولی قابل گفتن نیست، اما یک بار در هیئت مشغول خواندن از روی کاغذ بودم که یک دفعه دست میوندار به کاغذ خورد و کاغذ افتاد و من هم که نمی دانستم چکار کنم، آغاز کردم به تکرار آهنگ شعر و تا دیدم گرفت، همینطور ادامه دادم، نگو همه فهمیده بودند و به روی خود نیاوردند.»

این مداح همچنین به سفارش رامبد جوان یک خاطره با مزه تعریف کرد و گفت: «من با دو جانباز آشنا بودم و یک بار حسابی اذیت شان کردم، آنها هم آمدند در خانه و تا در را باز کردم دو تخم مرغ تو صورتم پرتاب کردند و تا آمدم به خودم بیایم یک گوجه هم گذاشتند تو صورتم و منم به شوخی گفتم یک کره هم بزنند تا املت دور هم باشیم.»

بنی فاطمه سبعد سرودی در مدح حضرت علی(ع) خواند و عکسی یادگاری با رامبد جوان انداخت.

تصاویر حضور طارمی دَر هیئت مداح معروف در شب قدر
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات