طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیمدارس تهران در پاییز تعطیل می شود؟

مدارس تهران در پاییز تعطیل می شود؟

اقطعال تعطیلی دو هفته ای مدارس تهران

فرماندار تهران به طرح تعطیلی ۲ هفته ای مدارس در فصل پاییز واکنش نشان داد.


تعطیلات رسمی

خبرگزاری ایلنا: فرماندار تهران به طرح تعطیلی ۲ هفته ای مدارس در فصل پاییز واکنش نشان داد.

عیسی فرهادی (فرماندار تهران) در واکنش به طرح تعطیلی ۲ هفته ای مدارس در فصل پاییز گفت: عملاً در این برهه، فرصت و زمان برای اتخاذ چنین تصمیمی برای سال تحصیلی پیش رو از دست رفته است و شاید باید در مورد اجرای احتمالی آن در سالهای آتی تصمیم گیری کرد.

وی افزود: به نظر من اگر ابتدا یکی دو سال این طرح بصورت آزمایشی اجرا شود و در مرحله پس نتایج آن مورد بررسی قرار بگیرد و سبعد درصورتی که نتایج مثبت ارزیابی شد، درباره ادامه اجرای آن تصمیم گیری بشود، بهتر است. هرچند معتقدم این طرح در نوع خود ایده بدی نیست، چرا که تعطیلات حدوداً ۴ ماهه مدارس (1 ماه بهار و 3 ماه تابستان) به نظر طولانی است.

فرماندار تهران درباره آخرین حالت جمع آوری متکدیان از سطح پایتخت نیز گفت: در بخش بزرگسالان که جمع آوری بطور کامل انجام شده است، اما در مورد کودکان متکدی باید اعلام کنم که تعدادی از آنها شناسایی شده اند و هماهنگی های لازم با اداره بهزیستی تهران به منظور جذب این کودکان صورت گرفته است.

فرهادی در ادامه با تاکید بر اینکه در بحث جمع آوری کودکان متکدی قوه قضاییه باید همکاری بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: چرا که باید با اجازه دستگاه قضایی کار جمع آوری صورت گیرد و انشاله با تسریع این همکاری و کمک، کودکان متکدی هر چه زودتر جمع آوری شوند.

اقطعال تعطیلی دوهفته ای مدارس پایتخت !
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات