طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمراقب قضاوت ویلیامز استرالیایی باشید

مراقب قضاوت ویلیامز استرالیایی باشید

از قضاوت دوباره ویلیامز استرالیایی برای ایران تا وداع تلخ محمدبنا با دنیای کشتی

فدراسیون فوتبال ایران در نامه ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد تا نسبت به قضاوت دیدار تیم ملی ایران مقابل ازبکستان دقت ویژه ای به عمل بیاید.

خبرگزاری فارس: تیم های فوتبال ایران و ازبکستان از هفته سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 15 مهرماه امسال در تاشکند به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار در حالی برگزار می شود که بنیامین ویلیامز استرالیایی با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، قضاوت این دیدار را برعهده دارد و از آنجایی که این داور در آخرین دیدار تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا مقابل عراق قضاوت بحث برانگیزی را علیه ایران داشت، الآن این انتخاب حساسیت هایی را در پی داشته است.

بر همین اساس فدراسیون فوتبال ایران با توجه به اینکه امکان تغییر داوران این دیدار وجود نداشت، به صورت مکتوب در نامه ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده است تا نسبت به قضاوت دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان دقت ویژه ای به عمل بیاید.

در نامه فدراسیون فوتبال ایران برای کنفدراسیون فوتبال آسیا این گونه قید شده است که با توجه به اینکه نسبت به قضاوت ویلیامز در دیدار تیم ملی ایران مقابل عراق در مرحله حذفی رقابت های جام ملت های آسیا 2015 استرالیا توسط مردم ایران حساسیت هایی به وجود آمده است و البته با توجه به این موضوع که این داور در گذشته یک بار از سفر به ایران برای قضاوت دیدارهای باشگاهی قهرمانی آسیا امتناع کرده است و این موضوع یعنی اینکه این داور استرالیایی به این حساسیت ها به اندازه کافی واقف است؛ به خاطر شرایط ویژه ای که وجود دارد این انتظار از کنفدراسیون فوتبال آسیا می رود تا نسبت به مسائل این دیدار دقت و توجه کافی را داشته باشد تا مسابقه ایران و ازبکستان در یک شرایط کاملا عادلانه برگزار شود.

کاسیاس مراقب حرف هایش باشد | لوپتگی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات