طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمعرفی مربیان درجه ملی نقاط یک، دو و سه کشور

معرفی مربیان درجه ملی نقاط یک، دو و سه کشور

شروع اردوی ملی دانش آموزان مناطق مرزی کشور بِه میزبانی اصفهان

اسامی مربیان درجه ملی (3 و 2 سابق) در منطقه های 1، 2 و 3 بعد از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم، اعلام شد.

مربیان درجه ملی, کشتی آزاد و فرنگی, فدراسیون کشتی, مربیان درجه ملی نقاط کشور

مربیان درجه ملی, کشتی آزاد و فرنگی, فدراسیون کشتی

به نقل از خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اسامی مربیان درجه ملی نقاط 1، 2 و 3 کشور بعد از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم مربیان در روزهای 3 تا 5 شهریورماه، به شرح زیر اعلام شد.
اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار (درجه 2 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – زمان: 3 تا 05/06/1395 مکان: زنجان مرحله دوم

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

کریم باقرزاده

آ.شرقی

2

منصور سیفی

آ.شرقی

3

صابر بروشک

آ.شرقی

4

یوسف اصل ذاکر

آ.شرقی

5

منصور وقاری

آ.شرقی

6

یوسف جهانی

آ.شرقی

7

وحید دژم خوی

آ.شرقی

8

فرید دژم خوی

آ.شرقی

9

حسین کرمی

آ.شرقی

10

جواد بیرامی

آ.شرقی

11

جعفر درویش آلی

آ.غربی

12

علی نژادرضا

آ.غربی

13

سعید شجاعی راد

آ.غربی

14

میرحسن موسوی

آ.غربی

15

شهریار توکلی

آ.غربی

16

ایرج صنعتی

آ.غربی

17

فخرالدین صادقی

آ.غربی

18

محمد فتاحی

آ.غربی

19

امید نصراله پور

آ.غربی

20

سردار فداکار مکری

آ.غربی

21

آرش مطیعی

آ.غربی

22

خضر آگوشی

آ.غربی

23

حسین برزگر

آ.غربی

24

رضا فرضی زاده

اردبیل

25

محمدرضا قائدی

زنجان

26

مهدی نجفی

زنجان

27

وحید درامی مقدم

زنجان

28

جلیل بیگدلی*

زنجان

29

علی جعفری*

زنجان

30

یوسف محمدی

زنجان

31

مجید نوروزی

همدان

32

حمیدرضا کلهر

مرکزی

33

کامل محمدزاده

زنجان

* تنزلی­های درجه یک.

اسامی کمپانی کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار (درجه 2 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله دوم – (3 تا 05/06/1395) منطقه آموزشی 3 (قم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

رسول سعیدپناه

البرز

2

میلاد محمدنژاد

البرز

3

حمید خالق وردی

البرز

4

محمدابراهیم حسن پور اسکستانی

البرز

5

رسول قربانی

اصفهان

6

علی اصغر ممتاز

اصفهان

7

محسن علی ملکی

اصفهان

8

سیدمحمد موسوی

اصفهان

9

ناصر یوسفی

اصفهان

10

اسماعیل حیدریان

اصفهان

11

امید شیرانی

اصفهان

12

محمد رفیعی دولت آبادی

اصفهان

13

تقی حبیبی خوزان

اصفهان

14

فرهاد شیرانی

اصفهان

15

علی رضا خسروی

اصفهان

16

مصطفی الماسی کاکاوندی

اصفهان

17

محمد رجبی

اصفهان

18

مهدی زارع

اصفهان

19

عبدالرحیم فاتحی دستجردی

اصفهان

20

ابوذر شیرانی

اصفهان

21

علی شریعتی

اصفهان

22

محمدرضا زینعلی

اصفهان

23

عباس اصانلو

تهران

24

امیراله بوربور

تهران

25

شاهین عباسیان

تهران

26

مجتبی مینایی پور

تهران

27

محسن فهیمی

تهران

28

هاشم پورفرید

تهران

29

محمد بختیاری

تهران

30

مجید علی آبادی

تهران

31

نوید مسلمی

تهران

32

عباس ابراهیمی

تهران

33

علی محمودی

تهران

34

مهدی مغانی

تهران

35

حمید فلاحی عرب

تهران

36

سیاوش سرلک

تهران

37

محمدرضا قیاسوند

تهران

38

حیدر حمزه لو

تهران

39

حسین زلفی

تهران

40

گودرز عشقی (رادمهر)

تهران

41

حسن بختیاری

تهران

42

یوسف علی اسکندرزاده

تهران

43

فرهاد ببری احمدی

تهران

44

یاسر نورزایی

تهران

45

محمدحسین خالقی فر

تهران

46

فرزان بهرامی

تهران

47

رحیم عبداله زاده

تهران

48

غلام علی محمدنژاد

تهران

49

احمد اسفندیاری

تهران

50

رضا کریمی شهربابک

تهران

51

امیر یوسفیان

تهران

52

مجید کربلایی

تهران

53

علی عبد فروتن

تهران

54

حبیب شاه محمدیان

تهران

55

حبیب اله تیموریان

تهران

56

جعفر بیات

تهران

57

رمضان علی احمدی نیکو

تهران

58

بحرعلی ملکی

تهران

59

ولی اله جلالی فرد

تهران

60

حسن زینالی طرقی

تهران

61

نبی نادری

تهران

62

مهدی زینی وند مقدم

تهران

63

کامران شهبازی

تهران

64

داود گودرزی

تهران

65

عین اله جلال وند

تهران

66

رضا نوری نژاد

تهران

67

محمود اکبرزاده

تهران

68

داود اکبرزاده

تهران

69

بخش علی ملکی

تهران

70

سیامک علیایی

تهران

71

سید علی شادپور

تهران

72

ناصرالدین خان محمدزاده

تهران

73

جواد کریمی

تهران

74

کاظم محسنی نیا

تهران

75

مجید بوربور

تهران

76

مرتضی بهاری

تهران

77

محسن پیمان

تهران

78

داود حبیبی

تهران

79

محمد برائتی

تهران

80

نادر هلالی

تهران

81

محمدرضا ابویی

چ.ب

82

قدرت اله مدرسی

چ.ب

83

رسول تبریزیان

چ.ب

84

مهدی باقری

قم

85

مهدی پودنکی

قم

86

مرتضی عزیزی

مرکزی

87

فخرالدین روان بخش

مرکزی

88

محسن باقری

مرکزی

89

عظیم جمشیدی فر

مرکزی

90

امید زارعی

مرکزی

91

وحید اقلیمی

مرکزی

92

شهرام رونقی

مرکزی

93

مسعود رضایی

مرکزی

94

وحید اسماعیلی

مرکزی

95

سیدسعید سجادی

مرکزی

96

سعید سبزی

مرکزی

97

مهدی علی محمدی

مرکزی

98

میراکبر بهاری

مرکزی

99

رضا عبدلی

مرکزی

100

محمد مرزبان

مرکزی

101

سهراب شیخی نژاد

مرکزی

102

ابوالفضل شیخی نژاد

مرکزی

103

احمد ملکی

مرکزی

104

محسن وزیری*

قم

105

احمدرضا فولادی*

تهران

106

علی اصغر باقری*

تهران

107

محمد آغچه*

تهران

108

رضا یوسفی*

البرز

109

محمد نقوی راوندی*

اصفهان

110

ابوالفضل باغبان*

اصفهان

111

سعید انصاری*

اصفهان

112

احمد مولایی*

البرز

113

تورج آریا*

البرز

114

حمیدرضا درویشی*

همدان

115

رسول احمدی*

اصفهان

116

رضا پیروزبخت

اصفهان

117

خیراله غلامی*

تهران

118

ابراهیم ریحانی پور*

تهران

119

غلام علی فتاحی*

تهران

120

ولی درویش نژاد*

تهران

121

اسماعیل اسلامی*

تهران

122

حسن نامیان

قم

123

یداله برات پور

چ.ب

124

فرامرز صالحی*

اصفهان

125

محمد حسنی

قم

126

محسن طاهری*

اصفهان

127

افشین الماسی

البرز

128

محمدرضا تاجیک**

تهران

129

علی اصغر بتویی**

تهران

130

منصور رهبریان**

تهران

131

مازیار شفیع زاده**

تهران

132

محمود غدیری**

تهران

133

حسین محمدی**

تهران

134

رحمت اله رشیدی**

تهران

135

میثم ترکمان**

تهران

136

علی پرویز**

تهران

137

مهرداد امیرچالی**

تهران

138

بشیر یارمحمد توسکی**

تهران

139

شهاب یارمحمدتوسکی**

تهران

140

وحید زرگران**

تهران

141

سعید خانلرخانی**

تهران

142

محمود علیرضایی**

تهران

143

سجاد لشنی**

تهران

144

ذبیح اله ولی پوریان**

تهران

145

حمیدرضا کمالی دولت آبادی**

تهران

146

محمد شیخی**

تهران

147

حسین علی جمشیدی**

تهران

148

مهدی سهیلی جو

اصفهان

149

بهمن صیادی**

اصفهان

150

علی رضا شیخ ریحانی

تهران

151

قادر احمدزاده

تهران

152

محمدرضا مشمع چیان**

تهران

153

محمدرضا بهبودی

تهران

154

احمدرضا رودباری

تهران

155

ولی اله شکرانه

تهران

156

مجید رحیمی

تهران

157

سجاد سفیدآبی

البرز

(*) تنزلی­های درجه یک.

(**) صدور دفترچه سال 95-1394 (کلاس پیام نور البرز – تهران).

اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

(درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور

زمان: 3 تا 05/06/1395 مکان: ساری مرحله دوم

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حمید باوفا

خ.رضوی

2

حسن طهماسبی

گلستان

3

محمدحسین سیدالنگی

گلستان

4

کمیل رحیمی النگی

گلستان

5

مصطفی بالاجاده

گلستان

6

عیسی شمس ناتری

مازندران

7

اصغر اسدی

مازندران

8

علی خلعتبری

مازندران

9

علی اکبر افشار

مازندران

10

امیرحسین بالی لاشک

مازندران

11

مرتضی قربانی

مازندران

12

احمد سیاوشی

مازندران

13

مهرنوش شاهرخی

مازندران

14

محسن دلیری

مازندران

15

غلام رضا کلانتری

مازندران

16

عمران زارعی

مازندران

17

سیدمحمدباقر علی پور

مازندران

18

حسین گوران

مازندران

19

کیوان بوداغی

مازندران

20

یوسف اسماعیل زاده

مازندران

21

حسن عزیزی

مازندران

22

بختیار تقوی نیا

مازندران

23

محمد نیازی

مازندران

24

وحید منصوری

مازندران

25

مهدی علی نژاد

مازندران

26

ستار صرفه جو

مازندران

27

سیدعلی خدایی

مازندران

28

حسین اسماعیلی

مازندران

29

همت مسلمی جویباری

مازندران

30

جعفر عرب زاده

مازندران

31

علی اصغر نصیری خلیلی

مازندران

32

بهروز نیک نژاد

مازندران

33

ستار شیرآقایی

مازندران

34

علی دومیرکلاهی

مازندران

35

اباذر باقری

مازندران

36

شهرام مردانی

مازندران

37

محمود حسن نیا

مازندران

38

محمد نقی پور

مازندران

39

فرزاد نبی زاده

مازندران

40

قربان علی حیدری آلاشتی

مازندران

41

مسعود نعیمایی

مازندران

42

مظفر فولادی

مازندران

43

رامین قربانی

مازندران

44

یاسر عظیمی

مازندران

45

محمد خزایی پول

مازندران

46

یاسر خال پور علمدار دهی

مازندران

47

احمد علی داد

مازندران

48

گودرز صیدانلو

مازندران

49

محمود اسماعیل پور*

مازندران

50

محمدرضا ویس مرادی*

البرز

51

علی بابا نادعلیان*

سمنان

52

حسین نقیبی*

مازندران

53

محمدعلی پوریوسف*

مازندران

54

محمدرضا دنیا دیده**

تهران

55

ابوالفضل اختیاری**

تهران

56

علی اکبر میرزایی**

تهران

57

سیدمحمد انتظام(2)

خ.رضوی

58

حسین جعفری

خ.شمالی

59

جواد اسماعیل زاده

خ.شمالی

60

علی میرابی

خ.شمالی

61

امین امینی

خ.شمالی

62

علی اصغرزاده

خ.رضوی

63

سیدامید علوی زاده

خ.شمالی

64

یوسف ولی زاده

خ.شمالی

65

حمید قشنگ

خ.رضوی

66

مهرداد نقدعلیپور*

تهران

67

مهدی گودرزی

تهران

68

علی رضا فرازمند

مازندران

69

ابراهیم اسلامی

مازندران

70

مجتبی باباجانزاده

مازندران

71

هوشنگ نیک نژاد

مازندران

72

محمدهادی نجفی

مازندران

* از شماره 57 تا 65 در کنترل مرحله اول در مشهد (30/4 تا 01/05/1395) کمپانی کرده­اند.

* صدور دفترچه درجه 2، سال 1395 است (دانشگاه پیام نور).

** صدور سال 1394.

اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله دوم – (3 تا 05/06/1395) منطقه آموزشی 2 (زنجان)

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حسن حاتمی

آ.شرقی

2

حمید ملکی

آ.شرقی

3

یوسف سرمستی

آ.شرقی

4

مهدی اسدی

آ.شرقی

5

جاوید احمدی آذر

آ.شرقی

6

حسین مکاری خوش بین

آ.شرقی

7

نادر صدیق زاده

آ.شرقی

8

شاپور تقی زاده

آ.شرقی

9

علی دنیوی

آ.شرقی

10

مصطفی یگانه فتحی

آ.شرقی

11

حامد غلامرضایی

آ.غربی

12

داود عدالت نمون

آ.غربی

13

یحیی حاکمی

آ.غربی

14

یوسف محمدزاده

آ.غربی

15

شهرام آگین

آ.غربی

16

جواد قویدل

آ.غربی

17

مقصود احمدی

آ.غربی

18

کاظم شیردل

آ.غربی

19

جمال صدیقی

آ.غربی

20

رضا قمری

آ.غربی

21

کمال کارشی

آ.غربی

22

شیرکو سلطانی

آ.غربی

23

جواد اسماعیلی

آ.غربی

24

کامران آقایی

آ.غربی

25

پوریا وزیری

آ.غربی

26

مهدی صدفی

اردبیل

27

بهزاد حبیب زاده

اردبیل

28

بهرام چهران

زنجان

29

میثم حیدری

زنجان

30

مرتضی رجبی

زنجان

31

پژمان جعفری

زنجان

32

آرش رخت ملکی

زنجان

33

ناصر حسنی

زنجان

34

مجید درامی مقدم

زنجان

35

یوسف حسن لو

برچسب ها: , ,

facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات
کلیه حقوق برای طاهاپخش محفوظ است، استفاده از مطالب فقط با ذکر نام منبع مجاز می باشد © 1395