طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریمردم حق دارند فیلم خوب تماشا کنند

مردم حق دارند فیلم خوب تماشا کنند

مردم حق دارند اَز قضیه حقوق هایِ نجومی رنجیده باشند | امام جمعه تهران

سطح توقع مخاطبان سینما بالا رفته و باید برای آن ها فیلم خوب ساخت.

مخاطبان, عبدالرضا اکبری, توقع مردم, مردم حق خوب تماشا

مخاطبان, عبدالرضا اکبری, توقع مردم, بازیگر, سینما و تلویزیون, استقبال مردم از فیلم ها
عبدالرضا اکبری بازیگر سینما و تلویزیون در مصاحبه با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به رونق گرفتن گیشه سینمای ایران گفت: یک حرکت خوب در سینما شروع شده و یکسری فیلم ها مخاطبان را جذب می کنند. مردم حق دارند فیلم خوب بخواهند و تماشا کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: خوشبختانه به روز بودن موضوعات فیلم ها، اجتماعی بودن ژانر و نزدیک و ملموس بودن به زندگی مردم و نیز اجرای خوب بازیگران و کارگردانی حرفه ای موجب جذب مخاطبان به سینما شده است.

اکبری با اشاره به مضمون آثار سینمایی ایران اظهار داشت: به نظر من یکسری از تولیدات سینمای ایران از نظر ساختاری محکم و خوب ساخته می شود. این اتفاق در دوره هایی از گذشته سینما نیز افتاده است. اما اکنون سلیقه مردم ارتقا یافته و فیلم های خوب می خواهند.

وی در خصوص وظیفه استعدادیابی مسئولان و اهالی سینما بیان کرد: دست اندرکاران سینما باید افرادی که مستعد هستند و توانایی بازیگری و فعالیت در رشته های متفاوت سینما را دارند، کشف و تربیت کنند تا آینده سینما به خوبی رقم بخورد و مانند این سال ها تنوع ژانر و قصه داشته باشیم. چون خوش ساخت بودن فیلم ها مد نظر مخاطب است و برای موفقیت سینما باید به این موضوع توجه شود و این رویه ادامه پیدا کند.

دولت درمورد فیش هایِ حقوقی نامتعارف اعتماد مردم را جلب کند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات