طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثمردی که پراید و همسرش را با هم سوزاند

مردی که پراید و همسرش را با هم سوزاند

عکس های مردی که دستان همسرش را با ساتور قطع کرد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد گفت: مالک خودرو پراید به علت اختلاف خانوادگی تصمیم به قتل همسر خود می گیرد و از عمد همسرش را در ماشین حبس کرده و خودرو خود را می سوزاند.

خبرگزاری تسنیم: ضل الله رشیدی در گفت وگو با خبرنگار اظهار داشت: صبح امروز در پی اعلام خبری مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان خرم آباد نیروهای سازمان بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بعد از حضور نیروها و اقدامات انجام شده حریق خودرو خاموش شد که بعد از مهار آتش سوزی نیروهای سازمان متوجه جسد یک فرد در داخل ماشین شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد عنوان کرد: مالک ماشین که درصحنه حادثه حضور داشت تا قبل از اینکه نیروهای سازمان متوجه جسد شوند از حضور فردی در داخل خودرو خبر نداده بود.

پراید, خرم آباد, جسد سوخته, مردی پراید همسرش سوزاند

جسد سوخته, خرم آباد, پراید


وی بیان کرد: پلیس در جریان موضوع قرار گرفت و بعد از بازجویی های لازم از مالک ماشین مشخص شده که جسد سوخته متعلق به همسر وی بوده است.

جسد سوخته, خرم آباد, پراید, مردی پراید همسرش سوزاند


رشیدی با اشاره به اینکه جسد داخل خودرو کاملاً سوخته بود تصریح کرد: مالک ماشین اعتراف کرده به علت اختلاف خانوادگی تصمیم به این اقدام می گیرد و از عمد همسرش را در ماشین حبس کرده و خودرو خود را می سوزاند.

خرم آباد, جسد سوخته, پراید, مردی پراید همسرش سوزاند

مردی را مقابل همسرش کشتند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات