طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاصلاً وقت تلف کردن بلد نیستیم | مرفاوی

اصلاً وقت تلف کردن بلد نیستیم | مرفاوی

الان وقت انتقاد از تیم ملی نیست | مرفاوی

مرفاوی در مورد اینکه آیا بازیکنانش وقت تلف می کردند یا خیر، گفت: ما اصلاً از این کارها بلد نیستیم و دنبال اتلاف وقت هم نبودیم.


سایپا, جام حذفی, مرفاوی

خبرگزاری فارس: عبدالصمد مرفاوی در نشست خبری پس از دیدار مقابل سایپا در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش، گفت: عید را مجددا تبریک می گویم. خوشحالم عیدی ناچیزی را خدمت مردم قم هدیه کردیم. دیروز در نشست خبری اعلام کردیم که دنبال سه امتیاز هستیم تا نخستین پیروزی را کسب کنیم. می توانستیم در مشهد برنده شویم اما مرتکب اشتباه شدیم. بازی خوبی انجام دادیم. پس از تعطیلات بازی کردیم که نشان از پیشرفت داشت.

وی افزود: امروز هم نشان دادیم پیشرفت داشتیم. حریفمان تیم بسیار خوب بود و سه مهره خارجی با کیفیت دارد. در نیمه اول گل زدیم و در شرایطی که تیم حریف در نیمه دوم دنبال گل بود توانستیم به خوبی از گلی که زدیم دفاع کنیم. بازیکنان تیم در دقایق آخر استرس داشتند چرا که یکی دو بار برد را در این دقیقه از دست دادیم. این استرس باعث شد تیم عجولانه بازی کند. روی نیمکت هم این مسئله ما را اذیت کرد. خدا را شکر سه امتیاز حیاتی را کسب کردیم این برد خیلی از لحاظ روحی و شخصیتی و خود باورری برایمان خوب بود.

وی ادامه داد: ما تیم حریف را آنالیز کرده بودیم و راه های نفوذ آنها را بسته بودیم دیدید که راه را بر روی ترابی بسته بودیم و بقیه بازیکنان هم مجبور شدند تعویض کنند. ما تا دقیقه 94 سعی می کردیم که به سمت دروازه حریف حمله کنیم. اگر استرس بردن در بین بازیکنان وجود نداشت می توانستیم به گل های بعدی هم برسیم.

سرمربی صبا در مورد برنامه تیمش در تعطیلات گفت: فردا ریکاوری خواهیم کرد و پنج شنبه و جمعه استراحت می کنیم تا از روز شنبه کار خود را برای حضور در جام حذفی شروع کنیم. هنوز مشخص نیست بازی ما روز پنج شنبه است یا جمعه و امیدواریم هر چه زودتر این روز مشخص شود.

مرفاوی یادآور شد: بازی راحتی در جام حذفی نداریم زیرا همه تیم ها هم اکنون سخت هستند، جام حذفی هم جام شگفتی هاست، تیم هایی می توانند مقابل لیگ برتری ها به برتری برسند که هیچ کس این موضوع را باور نمی کند. خوشبختانه ما نفرات خوبی را در اختیار داریم که می توانیم قدم اول را محکم برداریم.

وی تأکید کرد: بازی در جام حذفی برای ما خوب خواهد بود چرا که در جریان مسابقات قرار خواهیم گرفت و وقفه ایجاد نمی شود. در دیدار امروز هم استرس بردن ما را اذیت می کرد و گرنه راحت تر می توانستیم به پیروزی برسیم و همین استرس باعث شد که فشار روی دروازه ما بیاید.

مرفاوی در مورد اینکه آیا بازیکنانش وقت تلف می کردند یا خیر، گفت: ما اصلاً از این کارها بلد نیستیم و دنبال اتلاف وقت هم نبودیم. حامد لک در بین دو نیمه دچار کمردرد شده بود که پزشک هم او را معالجه کرد و تمام بازیکنانی که روی زمین افتادند بر اثر درگیری های درون بازی بوده است.

وقتی بلد نیستیم مردم را خوشحال کنیم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات