طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیسه امتیاز مهمی به دست آوردیم/قصد اتلاف وقت نداشتیم | مرفاوی

سه امتیاز مهمی به دست آوردیم/قصد اتلاف وقت نداشتیم | مرفاوی

ما هم امتیاز از دست خواهیم داد | گواردیولا

سرمربی تیم فوتبال صبای قم اعتقاد دارد بازیکنان تیمش اصلا قصد اتلاف وقت نداشته اند و برد حق صبایی ها بوده است.

فوتبال, مربی, صبای قم, مرفاویسه امتیاز مهمی دست آوردیمقصد اتلاف وقت نداشتیم

فوتبال, مربی, صبای قم, لیگ برتر, سایپا, مرفاوی
به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،صمد مرفاوی سرمربی تیم فوتبال صبای قم در نشست خبری بعد از دیدار برابر سایپای البرز که با نتیجه یک بر صفر به سود صبا پایان یافت درباره اولین پیروزی این فصل تیمش گفت:خوشحالم عیدی ناچیزی را خدمت مردم قم هدیه کردیم. دیروز در نشست خبری اعلام کردم که دنبال سه امتیاز هستیم تا نخستین پیروزی را کسب کنیم. می توانستیم در مشهد برنده شویم اما مرتکب اشتباه شدیم.

وی افزود:در نیمه اول گل زدیم و در شرایطی که تیم حریف در نیمه دوم دنبال گل بود توانستیم به خوبی از گلی که زدیم دفاع کنیم. بازیکنان ما در دقایق آخر استرس داشتند چرا که یکی دو بار برد را در این دقیقه از دست دادیم. این استرس باعث شد تیم عجولانه بازی کند. روی نیمکت هم این مسئله ما را اذیت کرد. خدا را شکر سه امتیاز حیاتی را کسب کردیم این برد خیلی از لحاظ روحی و شخصیتی و خود باورری برایمان خوب بود.
سایپا تیم خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد، شرایط آن تیم نسبت به ما کاملاً مختلف است.

مرفاوی ادامه داد: توانستیم در نیمه اول به گل برسیم و این طبیعی بود که در نیمه دوم تیم حریف فشار بیاورد، چون تیم ما تا به حال نیز بردی در این فصل نداشت بازیکنان ما دچار استرس شده بودند و بسیار عجولانه تصمیم می گرفتند و این مسئله یک مقدار تیم ما را اذیت کرد. بازیکنان من در این دیدار به دنبال 3 امتیاز بودند و این مسئله باعث شد پس از زدن گل یک مقدار عقب نشینی کنند تا اجازه ندهند تیم حریف به موقعیت برسد. این پیروزی از لحاظ روحی بسیار به ما کمک می کند و امیدوارم در بازی های آینده بهتر عمل کنیم.

سرمربی صبا درباره برنامه آینده تیمش اظهار داشت:از شنبه کار خود را برای جام حذفی شروع می کنیم،در جام حذفی هیچ بازی آسان نیست و همه مسابقات سخت خواهد بود چون جام حذفی جام شگفتی هاست. می بینیم که برخی تیم های نه چندان مطرح تیم های لیگ برتری را شکست می دهند. خدا را شکر نفرات ما طوری هستند که می توانند در این جام کمپانی کنند. امیدوارم قدم اول را محکم برداریم و بازی خوب در جام حذفی مقدمه ای برای بازی های آینده لیگ برتر باشد. این خیلی خوب است که وقفه ای در کار ما ایجاد نمی شود و در جریان مسابقات هستیم.

وی درباره تاکتیک تیم حریف تصریح کرد: فرم بازی تیم سایپا را بین دو نیمه برای بازیکنان تشریح کردیم و به آنها گفتیم که برای مقابله با این تیم باید چه کار کنند، ما حتی تشخیص داده بودیم که سایپا در اواخر بازی روی به بازی مستقیم می آورد، ولی همه راه ها را بسته بودیم. استرس نخستین برد بر بازیکنان ما حاکم شده بود که همین باعث شد حریف بر ما فشار بیاورد وگرنه حتی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم.

مرفاوی با عدم تایید اتلاف وقت بازیکنان تیمش گفت: تمام بازیکنانی که روی زمین افتادند بر اثر درگیری های درون بازی بوده است.حامد لک در بین دو نیمه دچار کمردرد شده بود که پزشک هم او را معالجه کرد. بازیکنان ما اتلاف وقت نمی کنند و اصلا این کار را بلد نیستند.

امیدوارم بارسلونا امتیاز از دست بدهد | کارواخال
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات