طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیمرگ کودک 5 ساله افغان در حمله سگ ها

مرگ کودک 5 ساله افغان در حمله سگ ها

مرگ کودک 5 ساله افغان در حمله سگ ها

یک کودک 5 ساله افغان در حمله سگ ها در اطراف شیراز کشته شد.

سگ, حمله, افغانستان, مرگ کودک ساله افغان حمله سگ

سگ, حمله, افغانستان, کودک

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، یک کودک 5 ساله افغان در حمله سگ ها در اطراف شیراز کشته شد.


دهیار روستای سلطان آباد شیراز فراوانی سگ های ولگرد دراین روستای همسایه شیراز را معضلی برای مردم دانست و گفت : کودک پنج ساله افغان که سگ های ولگرد به طرز فجیعی به او حمله کرده بودند، جان خود را از دست داد .

سعید فرمانی اظهار داشت: این حادثه زمانی اتفاق افتاد که کودک پنج ساله برای بازی کردن از خانه خارج شد و در جلو منزل مسکونی مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفت.


دهیار روستای سلطان آباد شیراز با بیان اینکه روستاهای دیگر از جمله کِلِستان، تیون، بیدزرد و کودیان نیز با هجوم سگ ها روبرو هستند و ایمنی و امنیت مردم در خطر است گفت: مسئولان باید در این زمینه تدبیر بیشتری کنند و مشکلات ناشی از سگ های ولگرد را که گریبانگیر روستاییان شده، ببینند .


فرمانی با ابراز گله مندی از کسانی که نسبت به حقوق حیوانات و امحای سگ های ولگرد بزرگ نمایی می کنند اضافه کرد: وقتی خبرهایی مبنی براینکه توسط همین سگ های ولگرد اشخاصی جراحاتی متحمل شده اند در جامعه پخش می شود و موج امحای سگ ها شروع می شود با مقاومت انجمن های حامی حیوانات روبرو می شویم .


دهیار روستای سلطان آباد به حمله سگی در روستای بیدزرد به بچه زیر 10 سال در روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: سر و صورت این کودک خردسال صدمه دیده و به طرز فجیعی مجروح شده است.


فرمانی با بیان اینکه کودکان در روستای سلطان آباد بارها توسط چند سگ ولگرد تهدید شده و مورد هجوم قرار گرفته اند گفت : اخیرا این کودک پنج ساله به طرز فجیعی تکه پاره شد و درگذشت.


وی خواستار واکنش مسوولان شهری ، دامپزشکی ، دانشگاه علوم پزشکی ، محیط زیست و سایر مسئولان ذیربط برای کنترل سگ های ولگرد و مقابله با این پدیده مخل آسایش مردم شد.


روستای سلطان آباد در 10 کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد .

منبع: ایرنا

مرگ دلخراش کودک 7 ساله به خاطر گیر کردن لای کرکره مغازه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات