طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مزین شدن مجموعه ورزشی ملت همدان به نام سردار شهید "علیرضا شمسی پور"

مزین شدن مجموعه ورزشی ملت همدان به نام سردار شهید "علیرضا شمسی پور"

تغییر نام مجموعه ورزشی ملت همدان به نام سردار "شهید علیرضا شمسی پور"

همزمان با هفته دفاع مقدس مجموعه ورزشی ملت همدان به نام سردار رشید اسلام شهید علیرضا شمسی پور تغییر نام می دهد.

سرداررشید, همدان, ملت, مزین مجموعه ورزشی ملت همدان نام سردار شهید

سرداررشید, همدان, ملت, مجموعه ورزشی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید شمسی پور اظهار کرد: این شهید بزرگوار حق بسیار زیادی به گردن ورزش استان دارند و سالیان سال برای موفقیت رشته های ورزشی استان تلاش نمود و در عرصه فرهنگی نیز یکی از تاثیرگذارترین و فعال ترین افراد ورزشی استان بود.


وی گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار، همزمان با هفته دفاع مقدس روز یکشنبه چهارم مهرماه سال جاری طی مراسمی مجموعه ورزشی ملت همدان به نام سردار رشید اسلام شهید علیرضا شمسی پور تغییر نام می دهد.

ضمیری کامل با اشاره به اینکه مراسم نامگذاری این مجموعه با حضور خانواده معزز این شهید و جمعی از مدیران و مسئولان استانی برگزار می شود، افزود: از جامعه ورزش استان به خصوص اهالی دوچرخه سواری، فوتبال و تیراندازی که شهید شمسی پور خدمات ارزنده ای در این رشته ها داشته است دعوت می شود در این مراسم معنوی حضور بهم رسانند.

وی با بیان اینکه نامگذاری مجموعه های ورزشی به نام شهدا در الگوسازی برای ورزشکاران و جوانان اثر مثبتی خواهد داشت گفت: یکی از مولفه های تاثیرگذار در حفظ مقام شامخ شهدا و گرامیداشت و پاسداشت دلاوری ها و ایستادگی های این عزیزان به تصاویری معطوف می شود که با تعبیه و استقرار آن در سطح شهر ومجموعه های ورزشی پر تردد یاد و خاطره این بزرگ مردان زنده نگه داشته می شود.

معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان خاطر نشان کرد: قبل از رونمایی از تابلو شهید شمسی پور قرار است از ساعت 14:20 برای گرامیداشت یاد و خاطره شهید شمسی پور بازی دوستانه فوتبال بین تیمهای یاران شمسی پور و منتخب خبرنگاران نیز در همین مجموعه برگزار شود.

تغییر نام مجموعه ورزشی ملت به سردار شهید علیرضا شمسی پور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات