طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مسئولان هیئات مذهبی از روش صحیح در امر به معروف استفاده کنند

مسئولان هیئات مذهبی از روش صحیح در امر به معروف استفاده کنند

احیای امر به معروف وظیفه کارکنان دولت است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: مسئولان هیئات مذهبی از روش صحیح در امر به معروف و نهی از منکر استفاده کنند

نطنز اصفهان, عاشورائیان, همایش, مسئولان هیئات مذهبی صحیح امر معروف

نطنز اصفهان, عاشورائیان, همایش
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت الاسلام اروجی در همایش عاشورائیان شهرستان نطنز که در آستان امامزاده سید احمد (ع) برگزار شده بود، در جمع مسئولین هیئات مذهبی، با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: تاثیر این فریضه بزرگ در گرو روش صحیح اجرای این مهم است.

وی تصریح داشت: امام حسین (ع) در راه امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسید.

مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: در باب امر به معروف و نهی از منکر، تبیین های نادرست باعث کمرنگ شدن این فریضه شده است و بعضی با اشاره به شرط احتمال تاثیر در امر به معروف و نهی از منکر مدعی عدم تاثیر شده و از آن امتناع می ورزند. این در حالیست که با توجه به وجوب این فریضه اگر در مرحله اجرا از روش های صحیح استفاده شود موثر خواهد بود و مسئولین هیئات مذهبی باید به این نکته توجه داشته باشند.

امام جمعه نطنز نیز در این مراسم، اظهار داشت: در عزاداری های امام حسین (ع) به فکر گریه مردم نباشیم. چراکه حضرت سیدالشهداء (ع) برای گریه شهید نشد و باید در مراسم عزاداری امام حسین (ع) به بیان سیره حضرت و اهدافشان پرداخت.

حجت الاسلام امینی تاکید کرد: ما باید قدردان وجود نعمت امنیت در کشور باشیم، امنیتی که در رأس آن ایثارگری است.

وی در ادامه اظهار داشت: به دور از انصاف است اگر جای تصویر شهدایمان در هیئت ها و مراسم های عزاداری امام حسین و اهل بیت علیهم السلام خالی باشد. اگر شهدا نبودند امروز در امنیت کامل مراسم های اهل بیت برگزار نمی شد.

نماینده ولی فقیه در نطنز با اشاره به جایگاه مقدس نظام اسلامی و ولی فقیه عنوان کرد: اینکه مجلس امام حسین و اهل بیت علیهم السلام باید به دور از سیاست باشد حرف انگلیسی هاست و باید در مجالس عزاداری سیدالشهداء (ع)، اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و رهبری لحاظ بشود.

وی افزود: در هیئت مذهبی نباید زمینه گناه فراهم شود بلکه باید زمینه عفاف ایجاد و حجاب و عفاف رعایت شود.
حمایت از تولیدکنندگان،کشاورزان، دامداران وظیفه همه مسئولان و متولیان امر است.
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات