طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمسی، آماده تر از همیشه مقابل اتلتیکو

مسی، آماده تر از همیشه مقابل اتلتیکو

تساوی مسی ها در دومین گام مقابل دورود

لئو مسی در یکی از بهترین مقاطع دوران فوتبالش قرار دارد و امشب بی شک بزرگترین تهدید برای اتلتیکو مادرید خواهد بود.

ورزش سه: بعد از پایانی دراماتیک و نافرجام در کوپا آمریکا، مسی راهی تعطیلات تابستانی شد اما یک هفته قبل از موعد مقرر به تمرینات بارسلونا بازگشت تا نشان دهد برای آغاز فصل جدید انگیزه فراوانی دارد.


مسی فصل را مطابق انتظار طوفانی شروع کرد و از همان سوپرکاپ اسپانیا مقابل سویا برای رقبای خود خط و نشان کشید. او تا به اینجای فصل که بارسا 4 بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ قهرمانان انجام داده، موفق به زدن 8 گل و ارسال 5 پاس گل شده است. مسی همچنین روی 6 گل دیگر بارسلونا نیز موثر بوده. تاثیر گذاری مسی روی 19 گل از 25 گل این فصل بارسا نشان می دهد که فوق ستاره آرژانتینی در یکی از بهترین مقاطع دوران فوتبالی خود قرار دارد.

امشب که بارسا در نوکمپ میزبان اتلتیکو است، مسی بزرگترین تهدید برای روخی بلانکوس ها محسوب می شود. او تاکنون در 30 مصافش با اتلتیکو 25 گل به ثمر رسانده و تنها به سویا بیشتر از اتلتیکو گل زده است(26 گل در 28 بازی). از نکات جذاب این بازی، برخورد دوباره مسی با فیلیپه لوئیس، مدافع چپ اتلتیکو است. لوئیس در بازی برگشت لالیگای فصل قبل، با خطای شدید روی مسی از بازی اخراج شده بود.

یان اوبلاک، دروازه بان ارزشمند اتلتیکو که سابقه مهار یک پنالتی مقابل مسی را دارد نیز می تواند سد دشواری مقابل مسی و بارسایی ها باشد.

مسی مقابل اروگوئه به میدان می رود
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات