طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مشهد میزبان همایش بین المللی هیپنوتیزم در دندانپزشکی

مشهد میزبان همایش بین المللی هیپنوتیزم در دندانپزشکی

فارس میزبان همایش بین المللی اقتصاد، مدیریت و حسابداری

همایش بین المللی هیپنوتیزم در دندانپزشکی از 7 تا 9 مهر در مشهد بر گزار می شود.

هیپنوتیزم, مشهد, میزبان, مشهد میزبان همایش بین المللی هیپنوتیزم دندانپزشکی

هیپنوتیزم, مشهد, میزبان, بین المللی, داندانپزشکی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ رئیس انجمن هیپنوتیزم ایران گفت: این همایش با حضور 500 نفر از ندانپزشکان، متخصصان علوم دندانی و سایر متخصصان رشته های مرتبط نظیر بیهوشی، روانپزشکان و روانشناسان داخلی و خارجی بر گزار می شود.
دکتر مهدی فتحی افزود: 55 میهمان خارجی این همایش از برجسته ترین متخصصان علم هیپنوتیزم جهان از کشورهای آلمان، سوئیس، سوئد، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، دانمارک، اسکاتلند، اندونزی و اتریش هستند.
وی هدف از برگزاری کنگره را آشنایی دندانپزشکان با کاربردهای علم هیپنوتیزم در درمان عنوان کرد و گفت: هیپنوتیزم نقش مهمی در مدیریت و کاهش درد، مقابله با ترس از تزریق در دندانپزشکی، کنترل دندان قروچه، استفاده نکردن از داروهای بی حسی و فوائد آن در دندانپزشکی اطفال دارد.
رئیس انجمن هیپنوتیزم ایران افزود: در این همایش سه روزه که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر گزار می شود، 45 سخنرانی، 12 کارگاه آموزشی و یک میزگرد با موضوع اخلاق و کاربرد هیپنوتیزم در دندانپزشکی ارائه خواهد شد.
مهدی فتحی گفت: کارگاه های آموزشی هیپنوتیزم در کشیدن دندان، هیپنوتیزم در درمان ریشه و هیپنوتیزم در دندانپزشکی اطفال از دیگر برنامه های این همایش است.

شیراز میزبان پنجمین همایش بین المللی قلب و عروق
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات