طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللگفتگو تاریخ گذشته سیسی برای مسئولان تلویزیون مصر دردسرساز شد

گفتگو تاریخ گذشته سیسی برای مسئولان تلویزیون مصر دردسرساز شد

امحا سوسیس و کالباس های تاریخ مصرف گذشته

مؤسسه رادیو و تلویزیون مصر در اشتباهی فاحش گفتگو قدیمی رئیس جمهور این کشور را به جای گفتگوی جدید او با شبکه «پی بی اس» پخش کرد.

مصر, گفتگو تاریخ گذشته, اخراج, گفتگو تاریخ گذشته سیسی مسئولان تلویزیون مصر دردسرساز

مصر, مصاحبه تاریخ گذشته, اخراج, پخش مصاحبه قدیمی, عبدالفتاح سیسی, اشتباه فاحش, رئیس جمهور مصر, موسسه رادیو و تلویزیون مصر, شبکه پی بی اس

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه العالم، موسسه رادیو و تلویزیون مصر با صدور بیانیه ای از پخش اشتباهی گفت وگوی قدیمی «عبدالفتاح السیسی،» رئیس جمهور مصر، با شبکه پی بی اس در سال 2015 به جای گفتگو جدیدش با همان شبکه عذرخواهی کرد.

به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم، مسؤولان تلویزیون دولتی مصر به علت این اشتباه فاحش به شدت مورد انتقاد قرار گرفتند.

گفتگو جدید السیسی با چارلی گوینده خبر تلویزیون پی بی اس روز دوشنبه 19 سپتامبر ماه جاری میلادی(29 شهریور) برگزار شد، اما مسئولان پخش شبکه تلویزیونی مصر گفتگو ای را پخش کردند که سیسی در سال 2015 با همین شبکه انجام داده بود.

عوامل این اشتباه فاحش فورا مورد بازجویی قرار گرفتند و «صفا حجازی،» رئیس موسسه رادیو و تلویزیون مصر، با صدور حکمی «مصطفی شحاته،» رئیس بخش خبر، را از کار برکنار کرد و معاونش «خالد مهنی» را تا انتخاب رئیس جدید موظف به اداره امور کرد.

حجازی همچنین تصمیم گرفت تا در این خصوص تحقیق انجام دهد که به گفته بسیاری از رسانه های گروهی مصر یک رسوایی به شمار می رود و عامل آن باید مورد بازخواست قرار گیرد.

توقیف ده تن شیرخشک تاریخ مصرف گذشته
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات