طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیگفتگو روحانی با شبکه NBC آمریکا

گفتگو روحانی با شبکه NBC آمریکا

تقدیر روحانی از طراحان شبکه ملی اطلاعات

در جریان روز نخست سفر رئیس جمهور به نیویورک مقامات عالی 4 کشور فرانسه، ایتالیا، انگلیس و ترکیه با روحانی دیدار و مصاحبه می کنند.


روحانی, رئیس جمهور, نیویورک, NBC

خبرگزاری فارس: حسن روحانی بعد از ورود به نیویورک در همان ابتدای ساعت های اولیه با همراهی هیات همراه خود دیدارهای مشترکی با مقامات عالی رتبه ایتالیا، انگلستان، ترکیه و فرانسه خواهد داشت.

وی همچنین امشب به وقت محلی با شبکه NBC آمریکا مصاحبه می کند و بعد از آن نیز با عملای مذهبی ادیان الهی نشست مشترک خواهد داشت.

غلامعلی خوش رو درباره محورهای سخنرانی روحانی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت: آقای روحانی یکی از محورهایی که بر آن تکیه خواهند کرد مسئله برجام و توقعات ایران و  توقعاتی که از طرف مقابل وجود دارد، خواهد پرداخت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رئیس جمهور از نحوه اجرای برجام گلایه خواهند کرد؟ اظهارداشت: در برجام تعهداتمان به صورت کامل انجام شده و می خواهیم که طرف مقابل هم به صورت کامل انجام دهد.

همچنین ظریف و عراقچی هم قرار است با موگرینی و وزرای کشورهای 5+1 درباره برجام و انجام تعهدات طرف مقابل مصاحبه کنند.

دیدارهای دوجانبه با مقامات سوئد، اسلونی، بلغارستان، عراق، نروژ، ژاپن، پاکستان و همچنین دیدار با بانکی مون دبیرکل سازمان ملل و حضور در یک نشست کارشناسی با حضور اندیشمندان از جمله دیگر برنامه های رییس جمهور کشورمان خواهد بود.

مختل شدن گفتگو وزیر خارجه اسبق آمریکا فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات