طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مقدس ماندن همیشگی دفاع از کشور

مقدس ماندن همیشگی دفاع از کشور

ظرفیت دفاع مقدس بستری مناسب برای جریان سازی فرهنگی کشور

دفاع از کشور باید همیشه مقدس بماند.

نمازجمعه, خطبه این هفته, دفاع از کشور, مقدس ماندن همیشگی دفاع کشور

نمازجمعه, خطبه این هفته, دفاع از کشور, آبادان
به نقل از آبادان؛محمدی پورامام جمعه اروندکنار گفت: دفاع مقدس باید همچنان مقدس بماند، دشمن با درک این موضوع هیچ وقت به خود جرات نمی دهد قصد تعرض به ایران اسلامی کند.

حجت الاسلام مهدی محمدی پور در خطبه های نماز جمعه این بخش افزود: خداوند سبحان نزول قرآن را برای تقوا پیشه کردن مردم می داند.

وی ضمن تبریک شروع سال تحصیلی که نوید بهار تعلیم و تربیت است گفت: خداوند بزرگ نیز در نخستین دستور امر به خواندن و یاد گرفتن می کند، از این رو توجه به آموزش و پرورش از طرف همه نهادها و سازمان ها ضروری است.

امام جمعه اروندکنار افزود: پیشرفت و عقب ماندگی هر جامعه از آموزش و پرورش است، همان گونه که سال گذشته نیز استعدادهای خوبی در منطقه ما بروز کرد.

محمدی پور با اشاره به شروع هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس باید همچنان مقدس بماند، دشمن با درک این موضوع هیچ وقت به خود جرات نمی دهد قصد تعرض به ایران اسلامی کند.

وی با اشاره به سخنان در مورد کاستن توان دفاعی کشور افزود: ما نیز تاکید می کنیم این گونه حرف ها و گفته ها واقعا خیانت محض است و امیدواریم نیروهای مسلح و مردم همچنان با حفظ روحیات دوران دفاع مقدس در صحنه حضور داشته باشند.

امام جمعه اروندکنار با اشاره به سالروز شکست حصر آبادان در عملیات ثامن الائمه گفت: این باعث افتخار مردم آبادان و ایران است که با مقاومت های صورت گرفته، این شهر تنها شهری است که با وجود محاصره یک ساله به دست دشمن نیفتاد و این شیرینی با عملیات شکست حصر آبادان تا ابد در کام مردم خواهد بود.

محمدی پور با اشاره به تجاوز آمریکا به افغانستان به بهانه مبارزه با تروریست افزود: به برکت رهبری های رهبر معظم انقلاب و تبعیت مردم و نیروهای نظامی ما از ایشان، استکبار جرات هیچ حرکتی علیه نظام اسلامی ما را ندارد.

وی ضمن تبریک روز تکریم بازنشستگان از همه خواست از تجربیات این نیروهای ارزشمند استفاده کنند.

محمدی پور با اشاره به روز تکریم خانواده گفت: هر خانواده ای می خواهد بداند چقدر موفق است باید بررسی کند چه مقدار به خانواده اهل بیت علیم السلام شبیه و نزدیک است .

امام جمعه گرگان؛ دفاع مقدس و دستاورد های بسیار برای کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات