طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ملت ایران اجازه اجرای برنامه های دشمن تحت عنوان "نفوذ" را نمی دهد

ملت ایران اجازه اجرای برنامه های دشمن تحت عنوان "نفوذ" را نمی دهد

هیچ کشوری اجازه ندارد برای برنامه موشکی ایران تصمیم بگیرد

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت:تداوم راه شهدا و زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنان به واسطه نه گفتن و اطاعت نکردن از دشمن است.

کنگره, سرداران, شهدا, ملت ایران اجازه برنامه دشمن تحت

کنگره, سرداران, شهدا, درچه اصفهان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سردار غلامرضا سلیمانی شامگاه چهارشنبه در کنگره سرداران و شهدای شهر شاهد نمونه کشور(دُرچه) با اشاره به ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان اظهار داشت: دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی جهاد اصغر است، دورانی که ملت ایران با فرمان امام راحل به عنوان واجب کفایی در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری دوران کنونی را دوران جهاد کبیر معرفی کردند، افزود: تداوم راه شهدا و تداوم پیشرفت انقلاب اسلامی در گرو جهاد کبیر است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) ادامه داد: تداوم راه شهدا و زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنان به واسطه نه گفتن و اطاعت نکردن از دشمن است، البته به این معنا نیست که دشمن دستوری داده و ما نه بگوییم، بلکه برنامه های دشمن را باید شناخت و اجازه ندهیم که این برنامه های موذیانه با استفاده از ابزارهای متفاوت تحت راهبرد نفوذ شکل بگیرد.

وی گفت: دشمن در حمله نظامی نتوانست به اهداف خود دست یابد و نقشه ها و برنامه های متفاوت آن، بعد از دوران دفاع مقدس با سیاست های مقام معظم رهبری نقش بر آب شد، اما امرروز دشمنان ما قصد دارند با هزینه کم و با تزویر و با تکیه بر مذاکره، دیپلماسی و نفوذ در کشور، برنامه های خود را عملیاتی کند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه دموکرات ها متخصصان حرفه ای مذاکره هستند، تصریح کرد: در ابتدای روی کار آمدن اوباما، سناتور مک کین، 5 مؤلفه حمله نظامی، گسترش و تشدید تحریم ها، استفاده از مناطق آشوب و بلوا، کودتای مخملی و دیپلماسی و مذاکره را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران به اوباما پیشنهاد داد.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری آمریکایی ها دست چدنی خود را در دستکش مخملی پنهان کرده اند، گفت: شهدای مدافع حرم در جبهه نظامی به منظور حفظ محور مقاومت در جهاد اصغر کمپانی می کنند و ما باید همان گونه که دوران دفاع مقدس را به گنجینه تمام نشدنی تبدیل کردیم امروز نیز در جنگ اقتصادی با باور «ما می توانیم» و راهبرد اقتصاد مقاومتی این جنگ را به فرصتی برای خود تبدیل کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) بیان کرد: در واقعه غدیرخم، حقیقیت غیرقابل انکار که در کتب اهل تسنن به فراوانی آمده است با توطئه عده ای، تحریف شد و مسیر تاریخ تغییر کرد و حکومت اسلامی به یک حکومت اشرافی اموی تبدیل شد، از سوی دیگر رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیر خود فرمودند که مختصات جمهوری اسلامی باید با مختصات حکومت علوی تطابق داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون هر جا به مختصات حکومت علوی عمل شده همچون دوران دفاع مقدس، موفق بوده ایم اما در جاهایی که موفقیت نداشته ایم، به مدل غربی عمل شده که موضوع بانکداری و واردات کالای خارجی نمونه ای از عمل نکردن به مختصات حکومت علوی است.

سردار سلیمانی استمرار راه شهدا را اطاعت نکردن از دشمن دانست و گفت: با تکیه بر فرهنگ غدیر و با مدیریت ولایت فقیه می توان بر دشمنان فائق شد، این همان تداوم راه شهدا است تا ایران اسلامی دارای عزت و سعادت و امنیت بیش از پیش بوده و دروازه ای برای عبور دنیا اسلامی از خطرات کنونی باشد.

وی با بیان اینکه امنیت ما ریشه در خون سرخ شهدا دارد، تصریح کرد: جوانان انقلابی و فداکار که امام راحل را ندیده اند در همه صحنه ها حضور داشته و ملت ایران در کنار مسئولان در اجرای تدابیر رهبر معظم انقلاب تا نهایت جان از مجاهدت دریغ نمی کنند.

به نقل از تسنیم، در دومین شب از کنگره سرداران و شهدای شهر شاهد نمونه کشور(درچه) با حضور سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) و جمعی از مسئولان شهر درچه، از کتاب «سلام دایی جون» نوشته اکرم السادات موسوی با موضوع خاطرات و زندگینامه شهید ابراهیم براتی، کتاب «سید بلبلی» نوشته حجت شاه محمدی درباره خاطرات سید علی موسوی از یادگاران غواصان شهید، کتاب «هجرت تا بهشت 1 و 2» نوشته فاطمه علی پور درباره شهید مدافع حرم سید سجاد حسینی و شهید سید یحیی براتی و قطعه موسیقی با خوانندگی امیر محمد جزینی با موضوع شهر شاهد نمونه کشور رونمایی شد.
اشتیاق رونالدو برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا / ایران را آبکش نکنیم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات