طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاحترام زیادی برای یحیی گل محمدی قائلم/بازیکنان با استرس بازی کردند | منصوریان

احترام زیادی برای یحیی گل محمدی قائلم/بازیکنان با استرس بازی کردند | منصوریان

منصوریان، گل محمدی؛ رفاقت تعطیل است

سرمربی استقلال تهران گفت:حریف قدرتمندی مقابل خودمان داشتیم و احترام زیادی برای تیم یحیی گل محمدی دارم.

یحیی گل محمدی, علیرضا منصوریان, فوتبال لیگ برتر, منصوریان احترام زیادی یحیی گل محمدی قائلمبازیکنان استرس بازی

یحیی گل محمدی, علیرضا منصوریان, فوتبال لیگ برتر, سرمربی استقلال تهران
به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا منصوریان در نشست خبری پایان این بازی اظهارکرد : بازی خیلی خوب، سنگین و نفسگیر بود. این بازی از دربی مهم تر و سنگین تر بود. همیشه بازی پس از دربی برای استقلال و پرسپولیس مهم است.


وی ادامه داد: بازیکنان ما نباید در باد خوب بازی کردن در دربی می خوابیدند. من با یحیی گل محمدی در یک هتل بودم و به او گفتم که تیمش بد موقع به ما خورده است. تیم ذوب آهن بسیار خوب بازی کرد و به نظرم آنها تیم شان از دو فصل پیش هم بهتر بود. با این حال خوشحالم که نخستین برد را به دست آوردیم.


سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: تیم ما بعد از گلی که دریافت کرد، در دقایق پایانی هر لحظه ممکن بود گل تساوی را بخورد. چون برد نداشتیم، بازیکنان ما استرس مساوی شدن را داشتند و به همین علت مجبور شدیم لایه های دفاعی مان را بیشتر کنیم. در دو بازی در دقایق پایانی گل خوردیم و استرس آن را داشتیم. حریف قدرتمندی داشتیم و احترام زیادی برای تیم یحیی گل محمدی داشتیم.


منصوریان در خصوص اینکه تیمش بعد از گل دوم برنامه دوم خود را اجرا کرد، گفت: درباره اینکه ما در برنامه دوم به موقعیت گل می رسیدیم یا نه، به علت استرس بود. خسرو حیدری در یک صحنه ضربه آخر را نزد، با اینکه بازیکن بسیار با تجربه ای است که بالای 80 بازی ملی دارد. 3، 4 موقعیت خوب داشتیم و به نظرم می توانستیم به گل های سوم و چهارم برسیم.


وی ادامه داد: اگر خدا بخواهد و ما به همراه پرسپولیس بتوانیم به جمع تیم های لیگ قهرمان آسیا بپیوندیم، برنامه بازی های ما در بهمن و اسفندماه بسیار فشرده خواهد شد که برای آن زمان باید انرژی تیم را تقسیم کنیم. به نظرم ما باید به دنبال درست شدن ساختار باشیم، نه ترکیب و تیم استقلال مانند تیم فصل قبل نفت شود که من سرمربی اش بودم. اگر ساختار درست شود، به مشکل نمی خوریم و هر بازیکنی هم از ترکیب خارج شود، در ساختار درست خوب عمل خواهد کرد. درباره 21 روز تعطیلی هم باید بگویم باوجود اینکه برخی تیم ها معتقدند ترمزشان در این تعطیلی کشیده می شود، اما من این تعطیلی را نقطه عطف می بینم که می توانیم کار تاکتیکی کنیم.


سرمربی استقلال در خصوص صحنه پنالتی تیمش و اینکه آیا خطا بود یا نه، گفت: در آن صحنه من برگشته بودم و داشتم با بهتاش فریبا صحبت می کردم و ندیدم که پنالتی بود یا نه. درباره داوری صحبت نمی کنم، چون داوری ما به لحاظ بدنی و فنی پوست اندازی کرده است. ضمن اینکه شاید در یک صحنه دیگر هم ضربه ای که روی کاوه رضایی بود، سخت گیرانه گرفته شد و در آن صحنه می توانستیم به گل سوم برسیم تا با این فشار بازی را به پایان نرسانیم.


منصوریان در خصوص اینکه تیمش در بازی قبلی با یک مهاجم بازی کرد و برای این بازی تغییر سیستم به 2-4-4 داشت و آیا در بازی های بعدی هم تغییر سیستم خواهد داد یا نه، خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتم که قبل از تعطیلات بازی را ببریم تا فضای امیدواری و پلکانی بین هواداران مان به وجود بیاید. جام حذفی را هم داریم که با نگاه ویژه ای به این جام نگاه می کنیم. نمی دانم که چند بازیکن ملی پوش خواهیم داشت، اما به جام حذفی نگاه ویژه ای داریم که در مسیری کوتاه می توانیم به سهمیه آسیایی برسیم.


وی درباره عدم آمادگی رحمانی گفت: بختیار رحمانی بازیکن خوبی محسوب می شود و در 22 سالگی کاپیتان فولاد بوده و قهرمان شده است. جو سنگین است و اینجا جمعیت اهواز، اصفهان یا تبریز نیست. 80 هزار هوادار در ورزشگاه تخم مرغی شکل بالای سر هستند و شماره بختیار هم سنگین است که هواداران از این پیراهن خاطرات خوبی دارند.


منصوریان در خصوص دور خوردن مدافعانش در این بازی و بازی با ماشین سازی گفت: باید کار و برای رفع این مشکل تلاش کنیم. اکنون نمی توانم جواب قانع کننده ای بدهم و باید کار کنیم. ما تمرین یک به یک، دریبل و... انجام می دهیم و برای ضعف این مسئله هم باید تلاش کنیم. مطمئنا تیم آنالیز ما هم مشکلات را می گوید تا در تمرینات مشکل را برطرف کنیم.وی در خصوص اینکه فرشید اسماعیلی در بازی با ماشین سازی به علت خستگی تعویض شد و به نظر می رسد این مشکل او هنوز حل نشده است، گفت: فرشید اسماعیلی مشکل خستگی نداشت و یک مشکلی دارد که هنوز هم حل نشده است. او انرژی اش را تقسیم نمی کند. در تیم استقلال نمی شود 25 دقیقه تخت گاز بازیکن حریف را پرس کرد و پس کم آورد. مسلما بازیکن اُور می کند و باید تعویض شود.


منصوریان اضافه کرد: اسماعیلی در پستی بازی می کند که من بازی می کردم و اکنون وظیفه حل مشکل او را خودم به عهده دارم. به نظرم اسماعیلی امروز بهتر از بازی با پرسپولیس انرژی اش را تقسیم کرد. او باید به خودباوری برسد و به یک ستاره تبدیل شود. یک به یک موفق است، پا به توپ دارد و بازیکن خوبی است. فقط من مانده ام او 165 سانتیمتر است و هرباری که روی هوا می پرد داوران خطای او را می گیرند.


در ادامه منصوریان گفت : 90 درصد تیم ها به لحاظ مالی مشکل دارند و اگر مشکل نداشتند دو هزار پرونده بدهکاری در کمیته انضباطی نبود. به نظرم حامی مالی نباید به این اندازه قوی باشد که مقابل گفتگو ما را بگیرد، اما ببینید که استقلال و پرسپولیس چقدر مشکل مالی دارند که مجبور شده اند به این حامی مالی روی بیاورند و این حامی مالی هم تمام هزینه ها را می دهد.


وی درباره اینکه بازیکنان استقلال تا چه زمانی قصد ندارند در پایان مسابقه گفتگو نکنند، گفت: اگر با حامی مالی به مشکل نخوریم در این فصل مشکل مالی نخواهیم داشت. اگر مشکلاتی که وجود دارد حل نشود و حامی مالی پرسپولیس و استقلال قهر کند آن وقت دو باشگاه برای تامین منابع مالی دچار مشکل خواهند شد.


صحبت های منصوریان بعد از بازی با ذوب آهن + فیلم

فیلم عصبانیت گل محمدی و کتک خوردن بازیکن تعویضی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات