طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتشویق های ایسلندی مرا میخکوب کرد | منصوریان

تشویق های ایسلندی مرا میخکوب کرد | منصوریان

فیلم تشویق هایِ بسیار خاص ایسلندی ها دَر مراسم استقبال اَز شگفتی سازان یورو

کسب نخستین برد فصل باعث شد تا حد زیادی از فشار انتقادات علیه استقلال کاسته شود و این تیم با روحیه بهتری به ادامه فصل بیاندیشد.

ورزش سه: به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال علیرضا منصوریان با ابراز رضایت از نتیجه به دست آمده در جدال تیمش برابر ذوب آهن به تشریح آخرین حالت اردوی استقلال پرداخت و از برنامه هایش برای آمادگی بیشتر تیم گفت.

تسلیت به رحمتی

جا دارد به سید مهدی رحمتی  بابت از دست دادن مادر بزرگ محترمه اش تسلیت بگویم. از خداوند بزرگ می خواهم روح این عزیز از دست رفته را در آرامش قرار دهد و به بازماندگان نیز صبر عنایت کند. سید مهدی همه تیم استقلال را در این غم شریک خود بداند.

تشکر از خانواده شفیع زاده

می خواهم تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم از خانواده محترم شفیع زاده که کمک بسیاری برای ما هستند. خانواده شفیع زاده به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر، برای همه مجموعه تیم عیدی در نظر گرفتند که میان همه اعضا تقسیم شد. در جریان استقلالی شدن پادووانی هم آنها کمک بزرگی بودند زیرا بخشی از پولی که پادووانی برای جدایی از سپاهان متضرر شد را آنها بر عهده گرفتند. برای قرارداد امید ابراهیمی هم کمک حال ما بودند، ضمن این که  در جریان مذاکره با احسان حاج صفی هم با تمام قوا آمدند و پیگیر این انتقال بودند. این را هم بگویم که کمک های خانواده شفیع زاده خارج از شرایط اسپانسری و قرارداد ما با اسپانسر است و از آنها ممنونم.

تمدید قرارداد چهارساله مجید حسینی

در مورد سید مجید حسینی می خواهم این را بگویم که بازیکن بسیار خوب و آینده داری است و از حضور او در استقلال خوشحالم. او می تواند تا سالها، خط دفاع استقلال را کمک کند. به همین دلیل، قصد داریم هفته آینده کارهای تمدید قرارداد این بازیکن را به مدت ٤ سال دیگر انجام دهیم.

میخکوب شدن بابت تشویق ایسلندی

می خواهم یک نکته را بگویم و تشکر ویژه ای داشته باشم از هواداران عزیز استقلال. تشویق های سبک ایسلندی که برای نخستین بار توسط هواداران استقلال در ورزشگاه انجام شد، بسیار هیجان انگیز بود و مرا میخکوب کرد. از هواداران عزیزمان می خواهم این نوع تشویق به صورت همزمان در همه ورزشگاه انجام شود تا روحیه بازیکنان چند برابر شود. در جریان دیدار با ذوب آهن وقتی تشویق ایسلندی انجام شد، همه بازیکنان و کادر فنی به هیجان آمدند و فضای حمایتی بسیار خوبی به وجود آمد. به هواداران خوبمان بابت انجام این کار زیبا تبریک می گویم که این کار را برای نخستین بار در ایران انجام دادند امیدوارم به صورت هماهنگ و همه جانبه، ادامه یابد.

تصویر تشویق منصوریان و شعار علیه پروین و عابدزاده
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات