طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتاوان تیم ملی را می دهیم | مهاجری

تاوان تیم ملی را می دهیم | مهاجری

برای موفقیت تیم ملی جان می دهیم | پورعلی گنجی

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: از بازی با نفت آبادان درس هایی گرفتیم که از ۳ امتیاز برای ما مهم تر بود.

خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری در نشست خبری پس از تساوی 3 بر 3 تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر می کنم در روزی که اشتباهات زیادی داشتیم توانستیم بازی عقب افتاده را جبران کنیم. در این بازی پنالتی مان تبدیل به گل نشد و چند توپ هم به تیر دروازه حریف زدیم. اینها نشان دهنده این است که فشار روانی زیادی روی تیم بوده است.


وی افزود: جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. شاید می توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم ولی از این بازی درس هایی گرفتیم که از 3 امتیاز برای ما مهم تر بود. داریم تاوان تیم ملی را می دهیم. تیم نفت 24 ساعت بیشتر از ما استراحت کرده بود و ما پس از بازی سنگین قبلی خود باید به شهر خودمان سفر می کردیم. در این بازی از تماشاگران تشکر می کنم که با وجود اینکه تعدادشان کم بود ولی با تمام وجود تیم را تشویق کردند. امیدوارم در بازی های آینده بهتر بازی کنیم و امتیازات را مفت از دست ندهیم.


سرمربی پدیده درباره محرومیت محسن یوسفی گفت: محسن یوسفی در بازی گذشته یک کلمه به بازیکن خودمان گفته و به خاطر همین 3 جلسه او را محروم کردند و قرار بود او برای این بازی بخشیده شود. چرا برخی از بازیکنانی که در تیم های متمول هستند فقط 50 درصد از محرومیت خود را سپری می کنند؟ مگر تیم ما چه اندازه توان دارد که یک بازیکن آن را هم محروم می کنند؟ مسئولان دارند ما را به سمتی سوق می دهند که لابی کنیم. شما الان آماری دارید که چند بازیکن محروم بودند اما پس از گذشت مدتی بخشیده شدند.


مهاجری عنوان کرد: من قول می دهم پدیده جزو 6 تیم برتر جدول باشد. اگر این اتفاق نیفتاد من خودم را مدیون مردم مشهد می دانم.


وی درباره اینکه چرا تیم او در نیمه دوم توانست بازی را به تساوی بکشاند گفت: معجزه که نمی توانیم کنیم فقط با بازیکنان خود صحبت کردیم و آنها در نیمه دوم تلاش خود را چند برابر کردند. می توانستیم برنده این دیدار شویم ولی متأسفانه به خاطر چند اشتباه فردی این فرصت را از دست دادیم. در صحنه پنالتی نیز به علت نبودن یوسفی بازیکنان با هم سر زدن ضربه پنالتی بحث داشتند که من حواسم نبود و دیدم شاکری ضربه پنالتی را زد و متأسفانه گل نشد ولی این مسئله مهم نیست و در فوتبال این اتفاقات می افتد.

تیم ملی کاراته ایران جزء بهترین تیمها در المپیک 2020 خواهد بود
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات