طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مهر واقفین نیک اندیش برای شروع ماه مهر

مهر واقفین نیک اندیش برای شروع ماه مهر

سالروز شروع عملیات «کربلای1» وَ آزادسازی «مهران»

همزمان با شروع ماه مهر و بازگشایی مدارس طرح مهر تحصیلی در استان اصفهان اجرا می شود.

وقف, ماه مهر, اصفهان, مهر واقفین نیک اندیش شروع ماه مهر

وقف, ماه مهر, اصفهان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: طرح مهر تحصیلی همزمان با شروع ماه مهر و بازگشایی مدارس در راستای اجرای امینانه نیات واقفین نیک اندیش در استان اصفهان اجرا می شود.

حجت الاسلام رضا صادقی افزود: در این طرح با مشارکت واقفین نیک اندیش که از آنان 43 موقوفه برای کمک به دانش آموزان مستعد باقی مانده است بسته هایی توسط اداره اوقاف و امور خیریه تهیه شده است که در شهرستان هایی که این موقوفات وجود دارند که شامل؛ اصفهان، گلپایگان، فریدن، نایین، فلاورجان، خوانسار و سمیرم است بین دانش آموزان مستعد و نیازمند توزیع می شود.

وی بیان کرد: 367 بسته با اعتباری بالغ بر 173 میلیون و 591 هزار ریال شامل لوازم التحریر برای یک سال تحصیلی در مقاطع ابتدایی و متوسطه بین افراد شناسایی شده توزیع می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: برای خرید هر بسته 473 هزار ریال هزینه شده است اما ارزش هر بسته بیش 1 میلیون ریال است که اقلام موجود در هر بسته براساس استانداردهای ملی و محتوی آن منطبق بر اصول و ارزش های اسلامی است که همه آن ها نیز از تولیدات داخلی و با هدف کمک به تولید داخلی و ملی تهیه شده اند.شروع سر شماری آمار جمعیت اَز 3 مهرماه سال 95
برچسب ها: , ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات