طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
5مهرورود تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی بوکس به آبادان

5مهرورود تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی بوکس به آبادان

اعلام آمادگی 11 تیم در رقابت های بین المللی بوکس آبادان

تیم های کمپانی کننده در مسابقات بین المللی بوکس 5 مهر وارد آبادان شدند.

تیم کمپانی کننده, آبادان, مسابقات بوکس, مهرورود تیم کمپانی کننده مسابقات بین المللی بوکس آبادان

تیم شرکت کننده, آبادان, مسابقات بوکس, تیم منتخب
به نقل از آبادان؛نیک پی رئیس هیات بوکس آبادان در خصوص شرایط شروع رقابت های بین المللی پنج مهر، در این شهرستان گفت: تمام تیم های کمپانی کننده در این مسابقات تا پایان وقت امروز وارد آبادان خواهند شد.

حمید نیک پی افزود: تیم های سوریه و قزاقستان برای حضور در رقابت های بین المللی بوکس پنج مهر جام مهر اروند، شب گذشته از طریق فرودگاه آبادان وارد منطقه شدند و سایر تیم ها نیز امروز از طریق فرودگاه آبادان وارد خواهند شد.

وی گفت: همچنین تیم های داغستان، عراق، اوکراین و پاکستان نیز دیگر تیم های خارجی حاضر در این رقابت ها هستند که امروز وارد منطقه آزاد اروند خواهند شد.

رئیس هیات بوکس آبادان افزود: تیم های ملی ایران، منتخب مازندران، خوزستان، سیستان و بلوچستان، مرکزی، اردبیل، تهران، توابع تهران و فارس از تیم های داخلی حاضر در این رقابت ها خواهند بود.

نیک پی گفت: تیم منتخب آبادان نیز به مربیگری کوروش مولایی بوکسور پرافتخار آبادانی کشور به عنوان میزبان در این مسابقات حضور دارند.

وی با اعلام اینکه تیم های کمپانی کننده در این رقابت به محض ورود با استقبال پرسنل اداره ورزش و هیآت بوکس استان و شهرستان روبرو خواهند شد افزود: تیم ها به محل اسکان خود منتقل می شوند تا فردا پنجشنبه اول مهر در نوبت صبح در مراسم وزن کشی کمپانی کنند.

رقابت های بین المللی بوکس 5 مهر که در قالب جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند برگزار خواهد شد، از فردا در سالن ولیعصر مجموعه دهداری آبادان شروع خواهد شد و تا شب پنجم مهرماه همزمان با سالروز شکست غرورآفرین حصر آبادان با معرفی برترین ها به کار خود پایان خواهد داد.

میزبانی آبادان در رقابت های بوکس بین المللی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات