طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیمهلت اصناف برای تهیه فاکتور رسمی خرید

مهلت اصناف برای تهیه فاکتور رسمی خرید

اقدام رسمی ذوب آهن برای خرید رضائیان

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به شروع طرح برخورد با لوازم خانگی قاچاق از فردا، گفت: با هماهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به اصناف برای تهیه فاکتور رسمی ۱۵ روز فرصت داده شده است.


قاچاق کالا

خبرگزاری فارس: محمد طحان پور؛ رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به شروع طرح مبارزه با قاچاق کالا در حوزه لوازم خانگی، گفت: از فردا یک فرصت 15 روزه برای تهیه فاکتور رسمی خرید کالا به اصناف داده می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با بیان اینکه کالای بدون فاکتور قاچاق محسوب می شود، افزود: طبق روالی که بین اصناف وجود دارد، بسیاری از اصناف فاکتور رسمی هنگام خرید کالا دریافت نمی کنند، بنابراین طی مذاکره ای که با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده، یک فرصت 15 روزه به اصناف برای تهیه فاکتور داده می شود.

وی با بیان اینکه در فرصت 15 روزه، اصناف باید قطعا برای کالای خود فاکتور تهیه کنند، اظهار داشت: اگر بعد از این مدت بازرسین در مراجعه به واحدهای صنفی با لوازم خانگی قاچاق مواجه شدند، کالای کشف شده ضبط می شود و دارنده کالا هم مشمول جریمه می شود.

طحان پور اظهار داشت: هنوز در مورد کالاهایی که در نتیجه اجرای طرح مبارزه با لوازم خانگی قاچاق در بازار ممکن است، ضبط شود تصمیمی اتخاذ نشده و تصمیم گیری در مورد آن به پس موکول شده است.

افزایش خرید گندم در فارس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات