طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مهمترین نقش روحانیت در دفاع مقدس بصیرت دهی بود

مهمترین نقش روحانیت در دفاع مقدس بصیرت دهی بود

مستندسازی نقش آموزش وَ پرورش دَر دفاع مقدس

حجت الاسلام رستمی:روحانیون با بیان معارف دینی و ارزش های الهی همواره مورد تهاجم واقع می شوند.

آذربایجان غربی, ولی فقیه, نمایندگی, مهمترین نقش روحانیت دفاع مقدس بصیرت دهی

آذربایجان غربی, ولی فقیه, نمایندگی, خوی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی به نقش مهم روحانیت در آگاه دهی و ارتقای بصیرت عموم مردم اشاره کرد و گفت:روحانیون امین و هادی مردم پا به پای سایر اقشار، جانانه از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کردند و تاکنون نیز در بیان ارزش ها و اهداف انقلاب و دفاع مقدس نیز رسالت خود را به خوبی انجام داده اند.

حجت الاسلام محمد رستمی خاطر نشان کرد: نقش اساسی روحانیت در یگان های رزم، دمیدن روح ایمان و معرفت به رزمندگان اسلام و در زمان رزم با برتن کردن لباس رزم به عنوان پیشقراول و در خط مقدم رزمندگان، به عنوان اسوه شهامت و شهادت مطرح بود.

وی عنوان کرد: روحانیت به سبب آشنایی عمیق با معارف دین اسلام و اندیشه های نورانی اهل بیت(ع) و قرآن کریم به مقابله با برنامه ها و تهدیدات دشمن قیام می کنند و حمایت جامعه را به عنوان پیشقراولان این حرکت با خود به همراه دارند.

حجت الاسلام رستمی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی است، تصریح کرد: در این دوران، رزمندگان در کنار روحانیت با توکل به خدا و رهبری خردمندانه معمار کبیر انقلاب اسلامی با اراده ای پولادین اجازه تصرف خاک کشور را ندادند و آسایش و آرامش امروز ایران اسلامی مدیون خون مطهر شهدای گرانقدر انقلاب است.

برگزاری کنگره نقش خانوم در دفاع مقدس در خوزستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات