طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیموافقت دولت برای اعزام زائران از مرز سومار کرمانشاه

موافقت دولت برای اعزام زائران از مرز سومار کرمانشاه

شورای برون مرزی با اعزام تیراندازان به آذربایجان موافقت کرد | هاشمی

استاندار کرمانشاه گفت: طبق مصوبه ستاد اربعین، قرار است زائرین استان های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه از مرز سومار به عراق اعزام شوند.

کرمانشاه, وزارت کشور, سومار, موافقت دولت اعزام زائران مرز سومار کرمانشاه

کرمانشاه, وزارت کشور, سومار, ستاد اربعین, مناطق آزاد تجاری, زائر

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در گفت وگو با خبرنگار وزارت کشور گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: دبیرخانه شورای عالی نقاط آزاد تجاری بر اساس دستور رئیس جمهور، بررسی های لازم را برای اضافه کردن یک منطقه آزاد دیگر به سایر هفت منطقه آزاد صورت داد.


وی در ادامه همچنین با اشاره به برگزاری مراسم اربعین حسینی افزود: دولت موافقت خود را برای اعزام زائر از مرز سومار اعلام کرد، با تشکیل ستاد اربعین در وزارت کشور، مصوب شد با بازگشایی آن، مرزی جدید به سه مرز شلمچه، چذابه و مهران اضافه شود تا نهایتا چهار نقطه برای ورود زوار به عراق داشته باشیم.


استاندار کرمانشاه یادآور شد: مرز سومار در استان کرمانشاه قرار دارد و طبق مصوبه ستاد اربعین، قرار است زائرین استان های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه از مرز سومار به عراق اعزام شوند.


رازانی تاکید کرد: ظرف یک سال آینده زیرساخت های این مرز مهیا خواهد شد و قاعدتا در سال آینده تعداد استان هایی که زائرین آنها از مرز سومار به عراق می روند از سه استان فعلی بیشتر خواهد بود.


دولت سوریه با طرح آتش بس موافقت کرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات