طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیخودمان کارمان را سخت کردیم | مورینیو

خودمان کارمان را سخت کردیم | مورینیو

نه گفتن به مورینیو سخت است | واران

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، بعد از پیروزی 3-1 تیمش مقابل نورثهمپتون و صعود به دور چهارم رقابت های جام اتحادیه انگلیس، تایید کرد که بازیکنانش شرایط را برای خودشان در این دیدار دشوار کردند.

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، بعد از پیروزی 3-1 تیمش مقابل نورثهمپتون و صعود به دور چهارم رقابت های جام اتحادیه انگلیس، تایید کرد که بازیکنانش شرایط را برای خودشان در این دیدار دشوار کردند. شیاطین سرخ در این دیدار ابتدا با گل مایکل کریک پیش افتادند اما گل الکس رِوِل از روی نقطه پنالتی در آخرین دقایق نیمه اول، کار را به تساوی کشید. با این وجود، یونایتدها در نیمه دوم دو بار دیگر توسط آندر هررا و مارکوس راشفورد به گل رسیدند و توانستند راهی مرحله پس شوند؛ جایی که باید با منچسترسیتی روبرو شوند.

مورینیو به خبرنگاران گفت:" تیم های دسته های پایین تر، وقتی به این مرحله می رسند و با تیم های بزرگ روبرو می شوند، این برای شان موقعیت فوق العاده ای است. به همین علت سطح بازی شان را افزایش می دهند.

دیدار دشواری بود زیرا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید. اگگر ما با مثلا با دو گل اختلاف یا برتری 3-0 به رختکن می رفتیم که باید همین طور می شد، بازی تمام شده بود.

تما واقعیت این بود که در پایان نیمه اول، با نتیجه 1-1، همچنان بازی می توانست هر نتیجه ای داشته باشد. ما از نظر ذهنی با این شرایط دشوار به خوبی سازگار شدیم. در نیمه دوم، تا زمانی که گل نزدیم، متوقف نشدیم."

وجود حدادی کارمان را سخت کرد | سم داگلاس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات