طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمورینیو دوست داشت سرمربی لیورپول شود

مورینیو دوست داشت سرمربی لیورپول شود

دوست داشتم طرفداران هیلاری را له کنم! | ترامپ

دنی مورفی، هافبک سابق لیورپول، ادعا کرد که ژوزه مورینیو پس از جدایی از پورتو، در آستانه هدایت قرمزها بود اما در نهایت به چلسی رفت.

ورزش سه: مورینیو در سال 2004 هدایت چلسی را برعهده گرفت و با این تیم دو فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر شد اما مورفی ادعا کرد که آقای خاص دوست داشت سرمربی لیورپول شود اما مدیران باشگاه مرسی سایدی ترجیح دادند رافا بنیتس را به عنوان سرمربی انتخاب کنند.


مورفی در مصاحبه با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا دوست داشت زیر نظر مورینیو بازی کند، گفت:" خب، شاید عجیب باشد اما نزدیک بود!


مورینیو, مورینیو, مورینیو, مورینیو دوست داشت سرمربی لیورپول

مورینیو


وقتی بنیتس سرمربی لیورپول شد، انتخاب بین او و مورینیو بود. مورینیو خیلی دوست داشت سرمربی لیورپول شود. این را براساس واقعیات می دانم. اما باشگاه لیورپول بنیتس را انتخاب کرد زیرا او در همان زمان با والنسیا قهرمان لالیگا و جام یوفا شده بود و فکر می کردند این انتخاب بهتری است نسبت به مربی ای که فقط در پرتغال به موفقیت رسیده بود. می دانم مورینیو ازاین اتفاق بسیار ناراحت شد.


من هم ازاین اتفاق خیلی ناراحت شدم زیرا وقتی بنیتس آمد، من را نخواست. من هم از نیامدن مورینیو ناراحت شدم زیرا ممکن بود او تصمیم به حفظ من می گرفت!"

این «سه شنبه های دوست داشتنی» را بخوانید
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات