طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریموفقیت یک میلیارد دلاری جسیکا آلبا

موفقیت یک میلیارد دلاری جسیکا آلبا

صادرات 10 میلیارد دلاری صنایع پتروشیمی

جسیکا آلبا بازیگر جوان در مدتی کوتاه ارزش اقتصادی یک شرکت اقتصادی که به راه انداخته است را به یک میلیارد دلار رساند.

روزنامه بانی فیلم: جسیکا آلبا بازیگر جوان در مدتی کوتاه ارزش اقتصادی یک شرکت اقتصادی که به راه انداخته است را به یک میلیارد دلار رساند.

بازیگران هالیوود, جسیکا آلبا, بازیگران هالیوود, موفقیت میلیارد دلاری جسیکا آلبا

بازیگران هالیوود, جسیکا آلبا


به نقل از آسوشیتدپرس، این بازیگر که با بازی در فیلم سینمایی «شهر گناه» یا «سین سیتی» و نیز بازی در سریال تلویزیونی «دارک انجل» شناخته شد، چند سال پیش شرکت خودش را که محصولات کودک و زیبایی تولید می کند، به راه انداخت. انی کارآفرین در حال حاضر در حال مذاکره با شرکت عظیم چندملیتی «یونیلیور» است تا کمپانی خودش را که با نام «آنست کو» فعالیت می کند به فروش برساند. گفته شده قیمت شرکت او یک میلیارد دلار برآورد شده که پایین تر از قیمت ۱٫۷ میلیارد دلاری است که سال پیش برای آن پیشنهاد شده بود.

با این حال هنوز این شرکت تصمیم نگرفته است که وارد بازار سهام آمریکا بشود یا به جای آن به صورت جانبی در کنار شرکت بزرگتر به فعالیت خود ادامه دهد.

آلبا این شرکت را سال ۲۰۱۱ به راه اندخت و این بعد از آن بود که برای دومین بار مادر شده بود و تصمیم گرفت با راه اندازی کسب و کاری دوستدار محیط زیست در خط تولید پوشک و پاک کننده های خانگی به مادرهایی چون خودش کمک کند تا بتوانند محصولاتی سالم برای مراقبت از نوزادان و کودکان خود در اختیار داشته باشند. .

به گفته وال استریت ژورنال این شرکت سالانه سودی معادل ۳۰۰ میلیون دلار ایجاد می کند.

در عین حال از آنجا که هیچ کاری بدون مشکل نیست سال پیش شکایت هایی مبنی بر سوختگی پوست با وجود مصرف محصولات ضدآفتاب این شرکت طرح شد و کمپانی اعلام کرد فرمول های ساخت این کرم خود را تغییر داده است.

اوایل امسال نیز شایعاتی درباره مواد تشکیل دهنده مایع لباسشویی کمپانی مطرح شد که حاوی ماده شیمیایی مضری است. کمپانی اما اعلام کرد هرگز از این ماده در تولید محصولاتش استفاده نکرده است. در ماه آوریل امسال در نهایت شکایتی علیه این کمپانی به دادگاه رسید که برمبنای آن مواد مصنوعی در یک محصول کودک پیداشد که به معنی عدم استفاده از مواد ارگانیک در این محصولات بوده است. «یونیلیور» یک شرکت هلندی است که تولیدات محصولاتی چون صابون wداو را برعهده دارد و قصد دارد تا این شرکت را در زمینه محصولات کودک به خود منضم کند.

آلبا با همه این موفقیت ها هنوز در زمینه بازیگری فعال است و اوایل امسال در کنار جیسون استتام در فیلم «مکانیک: رستاخیز» بازی کرد. جسیکا آلبا ۳۵ ساله و بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی است. او در سیزده سالگی کار خود را به عنوان بازیگر با بازیگری در فیلم های «کمپ در ناکجا آباد» و «دنیای مخفی الکس مک» در سال ۱۹۹۴ میلادی شروع کرد. او که اکنون مادر ۲ فرزند است، با نقش آفرینی در سریال تلویزیونی «دارک انجل» در سال های ۲۰۰۲-۲۰۰۰ به شهرت رسید.

غرامت 5 میلیارد دلاری ترکیه به روسیه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات