طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریمیثم ابراهیمی در تدارک آلبوم جدید

میثم ابراهیمی در تدارک آلبوم جدید

در تدارک دو آلبوم جدید هستم | درخشانی

خواننده موسیقی پاپ در تشریح تازه ترین فعالیت هایش از تلاش برای تولید آلبوم جدید و انتشار آثاری مرتبط با مضامین عاشورایی در ایام محرم و صفر خبر داد.

خبرگزاری مهر: خواننده موسیقی پاپ در تشریح تازه ترین فعالیت هایش از تلاش برای تولید آلبوم جدید و انتشار آثاری مرتبط با مضامین عاشورایی در ایام محرم و صفر خبر داد.

موسیقی, خواننده ایرانی, میثم ابراهیمی, میثم ابراهیمی تدارک آلبوم

موسیقی, میثم ابراهیمی, خواننده ایرانی


میثم ابراهیمی خواننده موسیقی پاپ در مصاحبه با ما با اشاره به تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود بیان کرد: فعلا کار جدیدی ندارم اما بنا دارم پس از پایان محرم و صفر کار روی آلبوم جدیدم را ادامه دهم و طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته طی دو تا سه ماه آینده سومین آلبومم روانه بازار موسیقی خواهد شد. البته صحبت هایی برای حضور در یکی از تیتراژهای سریال های تلویزیونی انجام گرفته که اگر قطعی شود آن تیتراژ هم پس از ایام محرم و صفر از تلویزیون پخش می شود.

وی درباره انتشار اثری با مضمون واقعه کربلا و قیام حضرت سیدالشهدا (ع) در آستانه فرا رسیدن ایام محرم و صفر گفت: تمام تلاش ها و برنامه ریزی هایم به گونه ای است که بتوانم به زودی قطعه ای را به مناسبت ایام عزاداری آقا امام حسین (ع) آماده کنم اما چون تولید چنین آثاری به شدت نیازمند دقت و سخت گیری است بنابراین نمی توانم ساده انگارانه نسبت به تولید این گونه آثار اقدام کنم از این رو هم اکنون مشغول انتخاب ترانه و ملودی هستم که اگر وقت اجازه داد بتوانم به زودی کار ساخت یک قطعه موضوعی را شروع کنم.

این خواننده پاپ ضمن تشریح تازه ترین فعالیت های خود توضیح داد: مانند همیشه همچنان ماهی یک مرتبه در حوزه انتشار تک آهنگ ها فعالیت هایی را انجام می دهم، البته معمولا هر خواننده ای قبل از انتشار تازه ترین آلبومش فعالیت کمتری در زمینه اجرای برنامه های زنده دارد، من هم از این قاعده مستثنی نیستم و ترجیح می دهم تا انتشار آلبوم جدیدم حضور کمتری در اجراهای زنده داشته باشم که پس از ارائه آلبوم حرف های تازه ای برای گفتن وجود داشته باشد.

ابراهیمی افزود: طی ماه های اخیر که از بنده آثاری چه در زمینه تک آهنگ ها و چه در زمینه تیتراژها منتشر شده خوشبختانه مردم به من لطف داشته و من را مدیون مهربانی هایشان کردند. همین موضوع هم مسئولیت یک خواننده را دو چندان می کند و باید با ریزبینی و سخت گیری بیشتری برای ادامه کار قدم بردارد؛ موضوعی که اگر به آن توجه نکنم به طور حتم با مشکلات زیادی مواجه خواهم شد.

این خواننده موسیقی پاپ در پایان با اشاره به جزییات تازه ترین آلبومش گفت: حال و هوای این آلبوم با آثار قبلی ام چه به لحاظ ملودی و چه به لحاض تنظیم مختلف است، اما در حوزه شعر و ترانه مانند همیشه مهرزاد امیرخانی ترانه سرای اغلب قطعات است که با توجه به شرایط کار یک یا دو هنرمند دیگر نیز به گروه ترانه سریان اضافه خواهد شد. به هر ترتیب برای تولید آلبوم جدید طوری برنامه ریزی کرده ایم که مخاطبان با اثر مختلف تر و بهتری روبه رو باشند که بتوانیم از این فضای موجود در کنسرت ها نیز استفاده کنیم.

میثم ابراهیمی از جمله خوانندگان فعال موسیقی پاپ کشورمان است که تاکنون غیر از انتشار چندین تک آهنگ در فضای مجازی و حضور در تیتراژ مجموعه های تلویزیونی سیما از جمله «دردسرهای عظیم»، آلبوم های «نبض» و «تگرگ» را نیز روانه بازار موسیقی کرده است.

گول ماهواره را نخوردم | میثم ابراهیمی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات