طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
افزایش 2هزار میلیارد ریالی جایزه های صادراتی

افزایش 2هزار میلیارد ریالی جایزه های صادراتی

اختصاص هزار میلیارد ریال جایزه صادراتی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در چین گفت: برای حمایت از صادرات 2هزارمیلیارد ریال جایزه صادراتی به سرجمه جوایز افزوده شده است.

جایزه صادراتی, نمایشگاه, کرمان, میلیارد ریالی جایزه صادراتی

جایزه صادراتی, نمایشگاه, کرمان, حمایت, چین
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان بنا به اعلام روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور، در حاشیه برگزاری اجلاس سازمان همکاریهای اقتصادی چین-اروپاوآسیا درکشور چین نمایشگاه توانمند یهای تولیدی کشورهای متفاوت از جمله توانمدیهای صادراتی کشور ایران در معرض بازدید کنندگان قرار گرفته است .

در این نمایشگاه 5روزه که با حضور 36 کشور در چین برگزار می شود کشور ایران و فعالان اقتصادی استان کرمان نیز کالاهای صادرات ی خود را ارایه نمود ه اند دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ونیز مهندس رزم حسینی استاندار استان کرمان با حضور در این نمایشگاه از غرفه های فعلان اقتصادی کشور بازدید و به بررسی مسایل ومشکلات صادراتی در گفتگوی رو در رو و صمیمی با صادر کنندگان ایرانی اقدام نمودند .

در این بازدید ودیدارهای انجام شده رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آمادگی مجلس را برای افزایش حمایت از صادرات کشور از طریق تصویب قوانین ونیز افزایش بودجه های صادراتی در لوایح بودجه سنواتی اعلام وبیان نمود در بودجه امسال کشور با پیشنهاد کمیسیون اقتصادی میزان 2000 میلیارد ریال به سرجمع جوایز صادراتی کشور اضافه تا در راستای تقویت صادرات کشور بکار گرفته شود

وی از مشوقهای جدید در برنامه ششم توسعه خبر داد وبیان نمود امیدواریم با تصویب پیشنهادات کمیسیون اقتصادی وبا همراهی دولت تحولات اساسی در حمایتهای صادراتی ایجاد گردد .

لازم به ذکر است از استان کرمان کمپانی فرش الماس کویر در این نمایشگاه حضور دارد که مورد بازدید ویژه دکتر پورابراهیمی و مهندسی رزم حسینی قرار گرفت.

کشف زمین خواری میلیارد ریالی درلرستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات