طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ناامید شدن دشمنان با اقتدار نظامی اسلام

ناامید شدن دشمنان با اقتدار نظامی اسلام

آمریکا از اقتدار نظام اسلامی خوف دارد

دشمنان را باید با اقتدار نظامی ناامید کرد.

خطبه این هفته, نمازجمعه, آبادان, ناامید دشمنان اقتدار نظامی اسلام

خطبه این هفته, نمازجمعه, آبادان, اقتدار نظامی
به نقل از آبادان؛موسوی امام جمعه خرمشهر با تاکید بر اینکه مذاکره با آمریکا جز شکست و افتضاح چیز دیگری ندارد، گفت: کسانی که برخلاف اقتدار نظامی بحث می کنند، ساده لوح هستند و با اقتدار نظامی باید دشمنان را ناامید کرد.

حجت الاسلام سید نبی موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با تاکید بر اینکه برای رسیدن به اطاعت تام، باید محبت منحصر به محبوب باشد، افزود: اگر انسان محبتش نسبت به خداوند و اهل بیت کامل باشد، دل آن در تمام ابعاد به نور ولایت می رسد.

وی با تاکید بر اینکه خانواده شهیدان، افتخاری برای نظام اسلامی هستند، گفت: در رابطه با دفاع مقدس بحث های زیادی انجام شده است، اما الحق و انصاف، دفاع مقدس سند افتخار ایران اسلامی و جوانان، جانبازان، شهدا، آزادگان و... است.

امام جمعه خرمشهر افزود: ما در هشت سال دفاع مقدس، یک وجب از خاک خود را به دشمن ندادیم، عراق آن زمان در حال جنگ نیابتی بود و بالغ بر 80 کشور از او پشتیبانی می کردند، اکنون هم در منطقه و در محور مقاومت، بالغ بر 80 کشور با مقاومت در حال نبرد هستند.

وی گفت: در 200 سال قبل، چون که اقتدار نظامی نداشتیم در قالب مذاکره و دو عهد نامه ننگین، بخش عظیمی از کشور ما به دست دشمنان افتاد و این به علت عدم توانایی اقتدار نظامی بود، بعضی ها اکنون، اگر به حساب خیانتشان نیاوریم، از روی ساده لوحی مباحث ضد توانایی نظامی را مطرح می کنند.

موسوی افزود: کشور ایران که در 10 سال اخیر، از طرف استکبار جهانی و نظام سلطه، مورد تهدید قرار گرفته است و اکنون در هر کجا ناامنی باشد، یک طرف آن آمریکا قرار گرفته است.

امام جمعه خرمشهر گفت: آن چیزی که توانست سایه جنگ را از سر ایران اسلامی دور کند برجام نیست، برجام اگر خاصیتی داشت، برای خود خاصیتی می آورد، که اکنون با کمال تاسف دست گدایی دراز شده است، چرا باید همچنان پول و دلارهای ما را سوار هواپیما کنند.

وی افزود: اگر دولت ژاپن و آلمان در اقتصاد به درجه ای رسیده اند، به علت تعطیلی بحث نظامی آنها نیست، بلکه به دلیل سخت کوشی، مدیران و برنامه ریزی های عالمانه است و اگر امروز مسؤولان ما توان اقتصادی ندارند، لازم نیست که مباحث نظامی را به چالش بکشند.

موسوی با تاکید بر اینکه مذاکره با آمریکا، جز شکست و افتضاح چیزی نخواهد داشت، گفت: اگر بخواهیم کشور ما در برابر تکان های بین المللی استقامت داشته باشد، باید در تمام ابعاد توان دفاعی را داشته باشیم و ما باید دشمن را ناامید کنیم، که این در سایه توان نظامی است.

امام جمعه خرمشهر با تاکید بر اینکه اگر اقتدار نظامی برچیده شود، کشورهای میکروسکوپی به ما چشم طمع خواهند داشت، افزود: اگر اکنون به عنوان محور منطقه و فرا منطقه هستیم و دشمنان جرات نگاه چپ را به ما ندارد، در سایه اقتدار نظامی است.

عرصه صنعت دفاعی ایران اسلامی از عوامل مهم هراس و بازدارندگی دشمنان است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات