طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نابودی انقلاب اسلامی هدف دشمنان در جنگ تحمیلی

نابودی انقلاب اسلامی هدف دشمنان در جنگ تحمیلی

برپایی عدل هدف انقلاب اسلامی ایران است

هدف دشمنان در جنگ تحمیلی نابودی انقلاب اسلامی بود.

جنگ تحمیلی, نمازجمعه, خطبه این هفته, نابودی انقلاب اسلامی هدف دشمنان جنگ تحمیلی

جنگ تحمیلی, نمازجمعه, خطبه این هفته, آبادان
به نقل از آبادان؛عادل پورامام جمعه خرمشهر با تاکید بر اینکه هدف دشمنان در جنگ تحمیلی، نابودی انقلاب اسلامی بود، گفت: برخی از انسان های خام و خیانتکار در حال همراهی دشمنان هستند.
حجت الاسلام محمد جواد عادل پور در جمع مردم مینوشهر با تاکید بر اینکه در جنگ تحمیلی فقط صدام حضور نداشت، افزود: صدام کمتر از این موضوع بود که بتواند کاری کند، بلکه در راس این جنگ نظام سلطه قرار داشت، شرق و غرب دست در دست هم و با اتحاد نامیمون خود با بعضی از کشورهای مرتجع منطقه مانند آل سعود، مقابل ایران قرار گرفته بودند.

وی با تاکید بر اینکه هدف دشمنان در جنگ تحمیلی، نابودی انقلاب اسلامی بود، گفت: اما نظام ما بیمه و قدرتمند شد و ایمان مردم و توکل و حسن ظن آنها نسبت به وعده های الهی، باعث پیروزی و ایستادگی در مقابل دشمنان شد.

امام جمعه مینوشهر با تاکید بر اینکه کشورهای عراق، سوریه، یمن و بحرین در ایستادگی مقابل دشمنان از ملت ایران درس گرفته اند، افزود: اگر همه جهان جمع شوند، نمی توانند ملتی را که به سلاح ایمان و اتحاد خود را مسلح کرده است، به زانو در بیاورند.

وی گفت: جنگ تحمیلی تمام شد، اما جنگ های فرهنگی و تحریم های اقتصادی ادامه دارد، دشمنان به دنبال توطئه های جدیدی هستند و قصد دارند تا مراکز تصمیم گیر ما را تسخیر کنند.

عادل پور افزود: مردم باید هوشیار باشند، چون که دشمنان از طریق جریان نفوذ و انتخابات به مراکز ما ورود پیدا می کنند و توطئه های جدیدی را برای انتخابات سال 96 دارند و اکنون هم زمزمه تضعیف توان نظامی را دارند و به دنبال این هستند که توان نظامی ما را تضعیف کنند.

امام جمعه مینوشهر گفت: برخی از انسان های خام و یا با جرات باید آنها را خیانتکار دانست، در حال همراهی دشمنان هستند.

کوچ گسترده داعش از شمال "حلب" / جنگنده های ائتلاف به دنبال نابودی شهر "الباب"
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات