طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاز حذف برزیل خوشحال نیستم | ناظم الشریعه

از حذف برزیل خوشحال نیستم | ناظم الشریعه

فوتسال ایران به برزیل نزدیک است | ناظم الشریعه

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: ما روی ثانیه ثانیه بازی مقابل برزیل برنامه ریزی کرده بودیم و می دانستیم چگونه بازی کنیم.

خبرگزاری فارس: محمد ناظم الشریعه در خصوص پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود. نام برزیل هم دشوار است اما بازیکنان من فعل خواستن را در زمین مسابقه صرف کردند و توانستند به یک پیروزی شیرین دست یابند.

وی در مورد اینکه در دقایق پایانی بازی دست به سیستم پاورپلی زدند تاکید کرد: ما روی ثانیه ثانیه بازی برنامه ریزی کرده بودیم. همکاران من هم در این زمینه به من کمک کردند. پیش از شروع بازی هم در خصوص دقایق پایانی بازی برنامه داشتیم. می دانستیم که با سیستم پاورپلی به گل می رسیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران یادآور شد: بازیکنانم خیلی شیک و زیبا دستورات تاکتیکی را در زمین پیاده کردند و دیدید که توانستیم  گل به برزیل بزنیم. من در نشست مطبوعاتی پیش از بازی وقتی با سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه تاکتیکمان برای مقابله با برزیل چیست مواجه شدم گفتم که ما را در زمین مسابقه ببینید.

ناظم الشریعه افزود: من از باخت و حذف برزیلی خوشحال نیستم بلکه از برد ایران خوشحالم. برزیل همیشه برزیل است و این باخت هیچ چیزی از ارزش های این تیم کم نمی کند. ما کارمان در ادامه مسابقات دشوارتر است زیرا باید جای برزیل در بالای جدول را پرکنیم.

وی در مورد دیدار مقابل پاراگوئه تاکید کرد: بازی سختی پیش رو داریم اما جای هیچ نگرانی نیست چرا که ما برد مقابل برزیل را زود فراموش خواهیم کرد و خود را برای رویارویی با پاراگوئه آماده می کنیم. مطمئن باشید که بازیکنان ایران در دیدار مقابل پاراگوئه نیز با جان و دلشان بازی می کنند.

تیم ملی ایران بدون واهمه به مصاف برزیل می رود | ناظم الشریعه
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات