طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیفوتسال ایران به برزیل نزدیک است | ناظم الشریعه

فوتسال ایران به برزیل نزدیک است | ناظم الشریعه

تیم ملی ایران بدون واهمه به مصاف برزیل می رود | ناظم الشریعه

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: ما مانند برزیل فوتسال زیبایی بازی می کنیم و دلیلش این است که ما با قلب خود بازی می کنیم.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه درباره حضور ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا اظهار داشت: در مرحله گروهی، در یکی از سخت ترین گروه های حاضر قرار داشتیم. بسیار گروه سختی بود چرا که در یک گروه،  3 تیم قهرمان از قاره های اروپا، آسیا و آفریقا حضور داشتند. ضمن اینکه آذربایجان که در جام ملتهای آسیا عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته بود و یکی از حریفان سر سخت ما محسوب می شد. همچنین به علت کمبود بازی تدارکاتی، آنطور که مد نظرمان بود نتیجه نگرفتیم. اکنون شرایطمان خیلی بهتر شده و خوشحالیم که در جمع برترین های فوتسال جهان قرار داریم.


وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه انتظار داشتید به عنوان تیم سوم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنید، تاکید کرد: هدف گذاری ما این بود که به عنوان تیم دوم بالا بیاییم اما رو به روی آذربایجان و اسپانیا نتایج مد نظرمان را کسب نکردیم و نهایتا به عنوان تیم سوم به مرحله بعدی راه یافتیم.


سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص اینکه نظرتان درباره بازی برابر برزیل که عنوان قهرمانی دنیا را دارد و تیم ایران قهرمان آسیا است، چیست، تصریح کرد: برزیل یکی از برترین های جهان است و قهرمانی چندین دوره از رقابتهای جام جهانی را دارد. تیم فوتسال ایران دائما با برزیل بازی های مختلفی را برگزار کرده است. در مسابقات گرندپریس، تورنمنت های متفاوت و حتی بازیهای تدارکاتی به مصاف این تیم رفته و معتقدم فوتسال ما به فوتسال برزیل بسیار نزدیک است. ما مانند برزیل فوتسال زیبایی بازی می کنیم و دلیلش این است که ما با قلب خود بازی می کنیم.


وی درباه ترکیبی که مقابل برزیل خواهند داشت، گفت: مسلما برزیل سبک خاص خود را دارد و ما نیز با بازی که به نمایش می گذاریم، سعی خواهیم کرد تا فوتسال زیبایی بازی کنیم و سیستمی را در زمین بکار ببریم که بهترین نمایش را به اجرا بگذارد.


ناظم الشریعه در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید برزیل مناطق قوت بسیاری دارد و احتمالا مناطق ضعف کمتری دارد. چه برنامه ای برای مناطق ضعف احتمالی این تیم دارید؟ خاطرنشان کرد: بدون شک برنامه ریزی های خاص خود را داریم و در جریان بازی آنرا به  نمایش می گذاریم.


وی در پاسخ به این سوال که تیم ایران آیا بازیکن مصدوم و محروم دارد، گفت: قدرت بهادری در بازی برابر اسپانیا مصدوم شد و او را در بازیهای جام جهانی در اختیار نداریم اما بازیکن محروم در برابر برزیل نداشته و سعی می کنیم بهترین بازی را از خود به نمایش بگذاریم.


ناظم الشریعه در پاسخ به این سوال که فکر می کنید به عنوان تیمی که سابقه بسیار زیادی دارد و قهرمان آسیا است؛ آیا حریف و رقیبی جدی برایش در این قاره وجود دارد یا خیر، گفت: فوتسال در آسیا به سرعت در حال پیشرفت است. تیم های ژاپن، تایلند، ازبکستان، اخیرا ویتنام و استرالیا سرمایه گذاری بسیار زیادی کرده اند و بدون شک فوتسال در آسیا جایگاه بالایی دارد. در آینده علاوه بر ایران که سلطان آسیا است؛ تیم های فوق نیز می توانند موفق باشند.

هواپیمای برزیلی بِه آسمان ایران نزدیک تر شُد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات