طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسینام افراد نباید در انتخاب نامزد انتخابات ریاست جمهوری 96 ملاک باشد

نام افراد نباید در انتخاب نامزد انتخابات ریاست جمهوری 96 ملاک باشد

به مصلحت کشور نیست قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری96 نامزد شود

نماینده سابق مجلس گفت: بدترین شیوه در انتخاب فرد مورد نظر برای ریاست جمهوری این است که صرفا نام افراد ملاک باشد.

احزاب و تشکل ها, نماینده مجلس, اصولگرایان, نام افراد نباید نامزد انتخابات ریاست جمهوری ملاک

احزاب و تشکل ها, نماینده مجلس, اصولگرایان, اخبار سیاسی, انتخابات ریاست جمهوری
زهره الهیان در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: کاندیداهایی که از سوی جریان اصولگرا برای انتخابات آینده ریاست جمهوری مطرح می شوند، باید حائز شاخصه هایی چون انقلابی بودن باشند.


نماینده سابق مجلس با انتقاد از توجه به فردگرایی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری، گفت: اصولگرایان باید به این مسئله واقف باشند که بدترین شیوه در انتخاب فرد مورد نظر برای ریاست جمهوری این است که صرفا نام افراد ملاک باشد.


الهیان با بیان اینکه فردی که خود را در حد و اندازه کاندیداتوری ریاست جمهوری می داند، باید سوابق مدیریتی درخشانی با خود به همراه داشته باشد، تصریح کرد: لازم است اصولگرایان در وهله اول پرونده افراد مورد نظر را محک زده و سبعد به جمع بندی برای حمایت یا عدم حمایت از وی برسند.


عضو جمعیت رهپویان با تأکید بر اینکه چهره های جوان نیز با سوابق خدمتگزاری مثبت می توانند از گزینه های اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 باشند، اظهار داشت: برای تحقق شایسته سالاری، باید از چهره های کارآمدی که تا به حال در عرصه انتخابات ریاست جمهوری قرار نگرفته اند نیز بهره گرفته شود.


وی با اشاره به لزوم دارا بودن مقبولیت در فردی که خواهان کاندیدا شدن برای ریاست جمهوری است، خاطر نشان کرد: کاندیدای ریاست جمهوری باید مشکلات مردم را از نزدیک لمس کرده باشد و برای آن برنامه ای مدون و تیمی همراه و کارآمد داشته باشد.مک مولن ضدترامپ نامزد مستقل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات