طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریواکنش نامزد قبلی «برد پیت» به خبر جدایی اش

واکنش نامزد قبلی «برد پیت» به خبر جدایی اش

جدایی برد پیت وَ آنجلینا جولی حقیقت دارد؟

آنیستون علناً چیزی نگفته و بعید به نظر می رسد که در این قضیه خود را درگیر کند، ولی ظاهراً و آنطور که مجله Us Weekly می گوید او پشت پرده نظرش را راجع به طلاق این دو اعلام کرده و ادعا کرده که «کارما به سراغ این دو آمده است».

برترین ها: جنیفر آنیستون پس از شنیدن خبر طلاق همسر سابقش برد پیت از آنجلینا جولی بعد از دو سال زندگی مشترک واکنش نشان داد. آنیستون در زمان فیلمبرداری فیلم سینمایی «آقا و خانم اسمیت» با هنرنمایی برد پیت و آنجلینا جولی در سال 2005، همسر پیت بود، ولی با آشنایی این دو سر صحنه، پیت آنیستون برای رسیدن به جولی ترک کرد. از آن زمان به پس مردم و طرفداران به دو دسته «تیم جنیفر» و «تیم آنجلینا» تقسیم شدند.

طلاق, آنجلینا جولی, طلاق, نامزد قبلی برد پیت خبر جدایی اش

هالیوود, برد پیت, آنجلینا جولی, طلاق


با آنکه آنیستون علناً چیزی نگفته و بعید به نظر می رسد که در این قضیه خود را درگیر کند، ولی ظاهراً و آنطور که مجله Us Weekly می گوید او پشت پرده نظرش را راجع به طلاق این دو اعلام کرده و ادعا کرده که «کارما به سراغ این دو آمده است».


منبع آگاه این مجله اعلام کرده که جنیفر آنیستون 47 ساله که الآن زندگی خوبی با جاستین ثیرو درست کرده و سر و سامان پیدا کرده، از اینکه برد و آنجلینا جدا شده اند، حس رضایت دارد و این منبع ادعا می کند که از زبان جنیفر شنیده که گفته: «بله، کارما به سر این دو آمده است!»

طلاق, برد پیت, هالیوود, نامزد قبلی برد پیت خبر جدایی اشبلافاصله بعد از پخش شدن خبر طلاق برد و آنجلینا، خیلی ها نام جنیفر را نیز مطرح کرده اند و واکنش او به این ماجرا را از طریق حرف ها، تصاویر و فایل های گیف تصور کرده اند و در توئیتر و شبکه های دیگر منتشر کرده اند. ولی خیلی ها نیز می گویند جنیفر هرگز اینطور به قضیه نگاه نخواهد کرد، زیرا الآن او زندگی خوبی با جاستین دارد و خوشبخت است. هر چه باشد 10 سال از این ماجرا گذشته و جنیفر دیگر با قضیه خیانت برد کنار آمده است.


قبل از آنکه برد با آنجلینا آشنا شود، جنیفر آنیستون و برد پیت زوج طلایی هالیوود بودند. ولی فیلم «آقا و خانم اسمیت» باعث شد که برد با آنجلینا آشنا شود و زندگی مشترک 5 ساله اش با جنیفر را رها کند. یک سال طول کشید تا او و آنجلینا رابطه شان را علنی کنند و در ماه اوت سال 2014 بود که طی مراسمی غافلگیرانه در فرانسه ازدواج کردند.

طلاق, برد پیت, آنجلینا جولی, نامزد قبلی برد پیت خبر جدایی اش


برانجلینا شش فرزند به نام های مدوکس (15 ساله)، پکس (12 ساله)، زاهارا (11 ساله)، شایلو (10 ساله) و دوقلوهای 8 ساله ای به نام ناکس و ویوین دارند. ظاهراً آنجلینا نمی خواهد حضانت فیزیکی مشترک با برد داشته باشته و فقط خواستار حضانت قانونی مشترک با اوست.
با آنکه منابع اعلام کرده اند که در قضیه طلاق این زوج، پای هیچ زنی در میان نیست و تصمیم به طلاق فقط مبتنی بر عدم توافق بر سر تربیت بچه ها است، ولی زمزمه های مختلفی از گوشه و کنار به گوش می رسد که این طور نیست. آنجلینا خانم لورا واسر را نماینده و وکیل خود اعلام کرده و درخواست و ادعای نفقه و ... ندارد.

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت پس از 12 سال!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات