طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللایتالیا دارای بیشترین تعداد جوانان سیگاری در اروپا | نتایج یک تحقیق

ایتالیا دارای بیشترین تعداد جوانان سیگاری در اروپا | نتایج یک تحقیق

مذاکرات ایتالیا، آلمان و فرانسه درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

35 درصد جمعیت جوان ایتالیا سیگاری هستند که این میزان در مقایسه با میانگین 21 درصدی مصرف جوانان اروپایی قابل توجه است.

ایتالیا, جوانان سیگاری, کرواسی, نتایج تحقیق ایتالیا دارای بیشترین تعداد جوانان سیگاری اروپا

ایتالیا, جوانان سیگاری, کرواسی, جوانان اروپایی, تحقیق, ماری جوانا, اروپا, خبرگزاری, بلغارستان, بین الملل, مصرف سیگار, جوانان ایتالیایی, مصرف مواد, استفاده از الکل

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی وست، ایتالیا بیشترین تعداد سیگاری های جوان را در اروپا دارد. بر اساس نتایج تحقیقی انجام شده درباره مصرف الکل و دارو در مدارس اروپایی (ای اس پی اِی دی)، ایتالیا با داشتن 35 درصد جوان سیگاری در رتبه نخست قرار دارد. بلغارستان و کرواسی با داشتن 33 درصد جمعیت جوان سیگاری جایگاه های بعدی را به خود اختصاص می دهند.


این در حالی است که میانگین مصرف سیگار در میان جوانان اروپایی 21 درصد است. ایسلند در میان کشورهای اروپایی کمترین تعداد جوانان سیگاری را دارد. ایسلند (6 درصد)، مولداوی (9 درصد) و نروژ (10 درصد) به ترتیب دارای کمترین جمعیت جوان مصرف کننده سیگار در اروپا هستند.


این تحقیق بر روی 96 هزار و 43 جوان از 35 کشور متفاوت انجام شده است. 24 کشور از این تعداد، عضو اتحادیه اروپا هستند. بر اساس نتیجه دیگر این تحقیق، تعداد نوجوانان اروپایی مصرف کننده الکل و سیگار رو به کاهش است.


بنابر این مطلب، ماری جوانا همچنان پرمصرف ترین ماده مخدر در میان جوانان اروپایی است. جوانان ایتالیایی در این زمینه نیز سردمدار هستند. 27 درصد جوانان ایتالیایی از این ماده استفاده می کنند که در مقایسه با میانگین 16 درصدی مصرف آن در اروپا، بسیار بالاست.نتایج کامل بازیهای امشب لیگ قهرمانان اروپا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات