طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنرینرگس آبیار نمایش «خواب زمستانی» را افتتاح می کند

نرگس آبیار نمایش «خواب زمستانی» را افتتاح می کند

افتتاح نمایشگاه تجهیزات کشاورزی و آبیاری

نمایش «خواب زمستانی» با شروع فصل پائیز در این مجموعه به صحنه می رود.

تالار مولوی, خواب زمستانی, نرگس آبیار, نرگس آبیار نمایش خواب زمستانی افتتاح

تالار مولوی, خواب زمستانی, نرگس آبیار

به نقل از حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نمایش «خواب زمستانی» به کارگردانی لیلی عاج که در سالن کوچک مولوی روی صحنه می رود، زنگ افتتاحیه آن توسط نرگس آبیار کارگردان سینما ساعت ۱۸:۳۰ به صدا در می آید.

این اثر عکس متفاوتی از مرگ را نشان می دهد که مضمونی اقتصادی را هم به همراه خود دارد.

گفتنی است در این نمایش بازیگرانی چون: سارا رسول زاده، کیمیا موسوی، یلداعباسی، نسرین درخشان زاده، بهارک شهبازی، الهام شعبانی به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان «خواب زمستانی»، با بازیِ (به ترتیب ورود به صحنه) سارا رسول زاده، یلدا عباسی، کیمیا موسوی، نسرین درخشان زاده، روشنک شهبازی، بهارک شهبازی و الهام شعبانی آمده است: در شبانه روز چقدر؟ چند دقیقه؟ چند ساعت؟ به بی پولی هاتون فکر می کنین؟ گاهی اونقدر گرفتارهای ما عمده می شن که نفس آدم بند می آد. این جور وقتها منتظر معجزه می شیم. آرزو می کنیم کاش می رفتیم خواب زمستانی.

طراح لباس: طناز مظفری، طراح صحنه: لیلی عاج و علی پویا قاسمی، دستیار کارگردان: طناز مظفری، مدیر صحنه: علیرضا بلون، طراح بروشور و پوستر: فریده براتی، عکاس: البرز تیمور زاده، مدیر روابط عمومی: مریم رودبارانی، تبلیغات مجازی: امیر قالیچی، مجری طرح و مشاور هنری: کارگاه یه خط سفید در این نمایش همکاری می کنند.

خواب زمستانی از یکشنبه، چهارم مهر و در ساعت 19 اجراهای خود را در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی شروع می کند.

نرگس آبیار و فرزاد موتمن پروانه نمایش گرفتند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات