طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نشست هم اندیشی استاندار آذربایجان غربی با منتخبین مردم بوکان

نشست هم اندیشی استاندار آذربایجان غربی با منتخبین مردم بوکان

شروع بکار نشست استاندار آذربایجان غربی با منتخبین شهرستان بوکان

جلسه دیدار و گفتگوی استاندار آذربایجان غربی با منتخبین و فعالان سیاسی ، مدنی ، فرهنگی و اقتصادی شهرستان بوکان درمحل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

آذربایجان غربی, نشست, بوکان, نشست اندیشی استاندار آذربایجان غربی منتخبین مردم بوکان

آذربایجان غربی, نشست, بوکان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: بیکاری در سطح کشور بزرگترین مشکل و چالش بوده که باید به آن توجه شود.

عثمانی افزود: کوچک سازی دولت هم باید جدی گرفته شود و دولت آن را جدی پیگیری کند که این موضوع نیز باید مورد توجه بیشتری باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: نرخ بیکاری در استان بالاتر از متوسط کشوری است، سرانه فضاهای آموزشی نیز در آذربایجان غربی بسیار پائین بوده و جزو استان های 25 تا 30 کشوری هستیم که این سرانه در شهرستان بوکان پایین تر از متوسط استان است.

عثمانی از وجود پیمانکاران ناکارآمد برای اجرای طرح های استانی و ضعف آنها به عنوان معضل استان یاد کرد.

وی همچنین افزود: مدیران کل به نقاط محروم به خصوص جنوب آذربایجان غربی از جمله بوکان، شاهین دژ و تکاب بی مهری میکنند و به طرح هایی که منافع عمومی دارند، توجه نمی کنند.

نماینده مردم بوکان درمجلس شورای اسلامی با بیان مشکلات شهرستان بوکان گفت: بزرگترین مشکل در حوزه شهرستان بوکان امور شورا و شهرداری است و مدت هاست که شهرداری بوکان بدون شهردار بوده و این موضوع باعث عقب ماندگی شهر شده و مورد تائید مردم نیست.

عثمانی از بوی بد تصفیه خانه در نیمه شمالی شهر بوکان هم انتقاد کرد و خواستار رفع این مشکل شد.

وی با بیان اینکه حالت آب آشامیدنی بوکان نیز نیاز به رسیدگی دارد، گفت: یک سوم آب آشامیدنی شهر بوکان از پنج حلقه چاه آب حاشیه شهر تامین می شود که کیفیت خوبی نداشته ولی معادل پول آب با کیفیت از مردم هزینه گرفته می شود.

ورود استاندار آذربایجان غربی به شهرستان بوکان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات