طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نشست مشترک استاندار گیلان و مجمع نمایندگان در منطقه آزاد انزلی

نشست مشترک استاندار گیلان و مجمع نمایندگان در منطقه آزاد انزلی

نشست مشترک مجمع نمایندگان ومدیرکل آموزش وَ پرورش استان گیلان

نشست مشترک استاندار گیلان و مجمع نمایندگان ظهر امروز با هدف بررسی توانمندی های منطقه آزاد انزلی در روند توسعه گیلان و اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در این منطقه برگزار شد.

گیلان, بندر انزلی, مجمع نمایندگان, نشست مشترک استاندار گیلان مجمع نمایندگان منطقه آزاد انزلی

گیلان, بندر انزلی, مجمع نمایندگان, منطقه آزاد, استاندار گیلان

گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛

استاندار گیلان در این نشست گفت: تسریع اتصال خط ریلی به مجتمع بندری کاسپین ضروری است و توسعه این بندر در کنار بنادر دیگر گیلان به ظرفیتهای صادراتی استان می افزاید.

محمدعلی نجفی اقدامات صورت گرفته در منطقه آزاد انزلی را مثبت ارزیابی کرد و افزود : بعضی از کارهای صورت گرفته در این منطقه پایلوت کشوری است.

استاندار گفت: حدود 8 هزار نفر در 3 سال اخیر در منطقه آزاد انزلی مشغول به کار شده است.

وی با بیان اینکه ساخت موج شکنها و پست های اسکله مجتمع بندری کاسپین با سرمایه گذاری بیش از 600 میلیارد تومان پیشرفت خوبی دارد گفت : دو پست اسکله که از مصوبات سفر رئیس جمهوری نیز هست تا پایان امسال آماده بهره برداری است.

استاندار گیلان به تحولات صورت گرفته در بخشهای تجاری و گردشگری منطقه آزاد و استقبال خوب مردم از این طرح ها اشاره کرد و گفت :افزایش صادرات از این منطقه نشان دهنده توجه به سیاستهای اقتصاد مقاومتی است.

وی وجود منطقه آزاد انزلی را کمک به توسعه گیلان دانست و افزود : الحاق فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت و نواحی صنعتی اطراف منطقه آزاد موجب می شود تا این مراکز با حفظ مدیریت خود از مزایای قانونی برای رونق اشتغال بهره بگیرند.
امضاء تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات