طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نصب تابلوهای تبلیغاتی با موضوع سلامتی بزودی در اصفهان

نصب تابلوهای تبلیغاتی با موضوع سلامتی بزودی در اصفهان

پیگیری موضوع رد صلاحیت منتخب اصفهان!

360 تابلو هم سیب هم سلامتی در اصفهان به نمایش گذاشته می شود.

هم سیب هم سلامتی, نصب تابلو, تبلیغات, نصب تابلوهای تبلیغاتی موضوع سلامتی بزودی اصفهان

هم سیب هم سلامتی, نصب تابلو, تبلیغات

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان گفت: در راستای حساس سازی افکار عمومی نسبت به موضوع اصلاح رفتار و سبک زندگی در حوزه مصرف سیب به زودی تبلیغات تابلوهای شهری با عنوان "هم سیب هم سلامتی" در سطح شهر به نمایش گذاشته می شود.

مهدی بقایی افزود: بر اساس مطالعات بنیاد نخبگان استان و تحقیقات گسترده در زمینه مصرف بهینه سیب و ارزش اقتصادی این کالا در استان مقرر شد از سوی کمیته فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان پویش مردمی برای اصلاح رفتار در مصرف سیب پیشنهاد شود.

وی گفت: در حالیکه زنجیره ارزش چرخه تولید سیب به عنوان یک محصول کشاورزی بسیار خوب، در نظام اقتصادی کشور و استان مطرح است اما با دور ریز یک و نیم میلیون تن سیب سمیرم به صورت ضایعات مواجه هستیم.

کمیته فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در نظر دارد با نصب طرح های زیبا و جالب در خصوص فرهنگ استفاده از سیب به عنوان یک میوه با ارزش غذایی بالا به فرهنگ سازی در زمینه مصرف سیب توسط خانواده ها اقدام کند.جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی با مضمون خارجی اَز سطح شهر هرات
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات