طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسینقش محوری امام راحل و اراده مردم موجب پیروزی کشورمان در دفاع مقدس شد

نقش محوری امام راحل و اراده مردم موجب پیروزی کشورمان در دفاع مقدس شد

اتحاد بین رهبری و مردم عامل پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: دشمن بعثی قبل از شروع جنگ تحمیلی در محاسبات غلط خود نقش محوری امام راحل و اراده مردم را نادیده گرفته بود و همین دو عامل منجر به شکست آنان شد.

نیروی هوایی ارتش, نهاجا, امیرنصیرزاده, نقش محوری امام راحل اراده مردم موجب پیروزی کشورمان دفاع مقدس

نیروی هوایی ارتش, نهاجا, امیرنصیرزاده, ارتش

به نقل از حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در همایش بزرگداشت عملیات غرور آفرین نخستین پاسخ و حماسه جاوید کمان 99 در همدان اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان اصلی ملت ایران، استکبار جهانی و جبهه کفر و الحاد بوده و این دشمنی همچنان تداوم دارد.


وی افزود: کفر و الحاد در گذشته به صورت مخفیانه به دشمنی با ایران اسلامی پرداخته ولی هم اکنون دشمنی خود با این کشور را نمایان کرده اند.


معاون هماهنگ کننده نهاجا اظهار داشت: تبعات جنگ سخت و نرم را نمی توان نادیده گرفت ولی جنگ نرم دشمن به مراتب مخرب تر از جنگ سخت و زیانبارتر است.


امیر نصیرزاده بیان کرد: هم اینک الگوی مناسبی به نام دفاع مقدس برای ارائه به جامعه وجود دارد و باید با بیان زنده، خاطرات حماسه آفرینی های رزمندگان را منتصویر کرد.


وی بر لزوم بیان خاطرات 8سال دفاع مقدس در جمع جوانان، نوجوانان، دانشجویان و آینده سازان جامعه تاکید کرد و گفت: جوانان ایران اسلامی باید بدانند که پیشکسوتان دفاع مقدس برای دفاع از کیان اسلامی چه حماسه های ماندگاری را آفریدند.


همچنین امیر سرتیپ دوم خلبان رحمان افسری فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه در این آیین گفت: در تاریخ کشورمان اساطیر افسانه ای زیادی بودند ولی هم اینک قهرمانانی وجود دارند که هم عصر ما زندگی کرده و حماسه ماندگاری از خود بر جای گذاشتند.


فرمانده پایگاه شهید نوژه افزود: این افراد با ایستادگی به ما آموختند باید از میهن تا حد اهدای جان دفاع کرد.


وی اظهار کرد: با واکاوی حماسه های این بزرگان و پیشکسوتان دفاع مقدس می توان درسهای بزرگی از جمله ایستادگی و استقامت در برابر دشمن را فرا گرفت.


ارشد نظامی آجا در استان همدان ابراز امیدواری کرد که بتوان آنچه رزمندگان دوران دفاع مقدس به ما آموختند را حفظ کرده و از دستاوردهای آنان به خوبی صیانت کرد.


امیر افسری گفت: این افراد زمانی که کشور نیاز به مقاومت داشت مردانه ایستادند و جنگیدند و در این مسیر عده ای از آنان نیز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.


وی افزود: فعالان نیروی مسلح مفتخرند که مسیری را طی می کنند که این افراد در آن گام نهاده و لباسی بر تن دارند که قهرمانان ملی با بر تن داشتن آن افتخار آفریده و جاودانه شدند.مهمترین نقش روحانیت در دفاع مقدس بصیرت دهی بود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات