طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنرینقش من در «معمای شاه» لب مرز بود

نقش من در «معمای شاه» لب مرز بود

کار من دَر «معمای شاه» تمام شُد | اکبری

نقش خیلی حساس بود و می توانم بگویم که به نوعی لب مرز بود. اگر خوب در نمی آمد سابقه ی چند ساله ی بازیگری من زیر سوال می رفت.

یوسف صیادی در معمای شاه, سریال معمای شاه, یوسف صیادی, نقش من معمای شاه لب مرز

یوسف صیادی در معمای شاه, سریال معمای شاه, یوسف صیادی

یوسف صیادی، بازیگر در مصاحبه با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص تفاوت ایفای نقش در سریال های تاریخی با دیگر سریال ها اظهار داشت: در سریال های تاریخی به آنچه در تاریخ مستند است، پایبند هستند و باید دقیقا آنچه را که اتفاق افتاده به عکس کشید، ولی در دیگر کارها این حساسیت وجود ندارد.

وی ادامه داد: البته نقش من در سریال «معمای شاه» مربوط به قسمت داستانی و نه تاریخی می شود و این قسمت زاییده ذهن نویسنده بود. به هر حال کار بازیگری حساسیت های خاص خود را دارد و بازیگر موظف است، جوری ایفای نقش کند که برای بینندگان قابل باور جلوه کند.

صیادی در خصوص چگونگی ارتباط برقرار کردن با نقش خود در این سریال، گفت: به هر حال این نقش خیلی حساس بود و می توانم بگویم که به نوعی لب مرز بود. اگر خوب در نمی آمد سابقه ی چند ساله ی بازیگری من زیر سوال می رفت. برای همین در ابتدای کار خودم هم مقداری نگران بودم، اما امیدوارم که نقشم خوب از آب در آمده باشد و مردم دوست داشته باشند.

این بازیگر در خصوص علاقه اش به بازی در سریال های تاریخی اظهار داشت: بستگی به نوع کار و نقش و فیلمنامه دارد.

شلیک راکت از خاک سوریه به نقاط مرزی ترکیه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات