طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نمایش رایگان 14 فیلم برتر حوزه دفاع مقدس

نمایش رایگان 14 فیلم برتر حوزه دفاع مقدس

آماده سازی نمایش «عتیقه» برای هفته دفاع مقدس

معاون هنری بسیج هنرمندان استان اصفهان گفت: در طول هفته دفاع مقدس 14 فیلم با این موضوع در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان به صورت رایگان نمایش داده خواهند شد.

حوزه دفاع مقدس, در اصفهان, نمایش, نمایش رایگان برتر حوزه دفاع مقدس

حوزه دفاع مقدس, در اصفهان, نمایش, فیلم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت الله سلطانی اظهار کرد: در طول روزهای هفته دفاع مقدس، هرروز دو فیلم از این حوزه در ساعت های 18 و 20 در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان نمایش داده می شود.

وی افزود: این برنامه از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری بسیج هنرمندان و مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان اصفهان برگزار می شود.

معاون هنری بسیج هنرمندان استان اصفهان بابیان اینکه اکران فیلم ها از امروز شروع می شود، تصریح کرد: به طورکلی 14 فیلم حوزه دفاع مقدس به مناسبت هفته «دفاع مقدس» در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان اکران می شود.

وی تأکید کرد: اکران این فیلم ها ویژه عموم است و افراد علاقه مند می توانند به صورت رایگان این فیلم ها را در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان تماشا کنند.

سلطانی بیان کرد: این فیلم ها به ترتیب در طول هفته جاری اکران خواهند شد؛ «اتوبوس شب» و «دوئل» فیلم هایی هستند که امروز اکران می شوند.

وی ادامه داد: هم چنین فیلم های «وصل نیکان» و «معراجی ها» 1 مهر، «پیک نیک در میدان جنگ» و «مهاجر» 2 مهر، «روز سوم» و «چ» 3 مهر و «اخراجی ها 2» و «آژانس شیشه ای» چهارم مهر ماه نمایش داده خواهند شد.

معاون هنری بسیج هنرمندان استان اصفهان اضافه کرد: در روزهای پایانی هفته دفاع مقدس، فیلم های «بدرود بغداد» و «شیار 143» در پنجم مهر و «گیلانه» و «سیزده 59» در ششم مهرماه که آخرین روز هفته دفاع مقدس است، اکران خواهند شد.
تصویر برگزاری 2 نمایشگاه دفاع مقدس در لنگرود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات