طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشینوآوری شرکت فناور ایرانی در طراحی واحدهای گندله سازی فولاد

نوآوری شرکت فناور ایرانی در طراحی واحدهای گندله سازی فولاد

افتتاح اولین پروژه گندله سازی فولاد مبارکه درسنگان خواف

مدیر عامل یک کمپانی فناور گفت: طراحی واحدهای گندله سازی فولاد و احیای مستقیم بوسیله یک کمپانی دانش بنیان در کشور انجام شد.

گندله سازی, کنسانتره, واحدهای گندله سازی فولاد, نوآوری کمپانی فناور ایرانی طراحی واحدهای گندله سازی فولاد

گندله سازی, کنسانتره, واحدهای گندله سازی فولاد, گندله سازی گلگهر سیرجان, سیستم بازیابی حرارتی, سیستم های غبارگیر, فناوری طراحی واحدهای گندله سازی

هومن حقیقی مدیر عامل یک کمپانی فناور در گفت وگو با خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به توانمندی فنی متخصصان این کمپانی در تامین نیازهای صنعت فولاد کشور اظهار داشت: این کمپانی فناور با کسب دانش فنی و مهندسی واحدهای احیا مستقیم، گندله سازی و فولادسازی و همچنین واحدهای جداسازی اجزای هوا را تامین می کند.


وی ادامه داد: طراحی و ساخت واحدهای تولید اکسیژن شامل فرآیند، تجهیزات و همچنین سیستم های غبارگیر و تصفیه دود واحدهای فولادسازی بوسیله این کمپانی انجام و این واحد در حوزه سیستم بازیاب حرارتی واحدهای احیا مستقیم و طراحی فرآیند واحدهای گندله سازی نیز اقدامات خوبی انجام داده است.


حقیقی یادآور شد: طراحی سیستم مدیریت اطلاعات تولید واحدهای فولادسازی و سیستم واحدهای احیا مستقیم را از دیگر تولیدات این کمپانی بوده که در این میان طراحی و ساخت شبیه ساز دینامیکی کوره قوس الکتریکی واحدهای فولادسازی از دیگر دستاوردهای این کمپانی محسوب می شود.


مدیر عامل این کمپانی فناور عنوان کرد: از پروژه های گندله سازی و کنسانتره پایان یافته این کمپانی می توان به طراحی، مدل سازی سه بعدی گندله سازی گلگهر سیرجان اشاره کرد.


وی تصریح کرد: مهندسی پایه، تولید مدارک بالانس انرژی و جرم پروژه مگا مدول و طراحی سیستم لوله کشی و صنایع فولاد خوزستان و هرمزگان از پروژه های احیا مستقیم محسوب می شوند.


آمادگی نظامیان ایرانی برای شرکت در رقابت های بین المللی | اسپوتنیک
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات