طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشینوجوانان ایران و یک گام تا صعود به جام جهانی

نوجوانان ایران و یک گام تا صعود به جام جهانی

اقطعالات صعود فوتسال ایران در جام جهانی

عصر امروز و با برگزاری دیدار بین تیم های استرالیا – ژاپن و ویتنام – قرقیزستان حریف تیم ملی نوجوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی مشخص می شود.

ورزش سه: با پایان بازی ها در گروه   A ایران با 7 امتیاز صدرنشین شد و البته امارات نیز به اندازه ایران امتیاز کسب کرده است اما به خاطر تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار گرفته است. دیدار ایران در مرحله یک چهارم نهایی با تیم دوم گروه  B خواهد بود که هم اکنون ویتنام است. ویتام و قرقیزستان هم اکنون سه امتیازی هستند و نتیجه بازی امروز آنها در صعود تیم دوم تاثیر گذار خواهد بود. ویتنام برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی تنها نیاز به نتیجه مساوی دارد در حالی که قرقیزستان برای صعود در این بازی باید پیروز از میدان خارج شود.

صدرنشینی ژاپن در گروه B قطعی شده است و در مرحله یک چهارم نهایی با تیم امارات تیم دوم گروه A بازی خواهد کرد. اما همان طور که اشاره شد ایران برای مشخص شدن حریفش باید منتظر بماند تا امروز بازی ویتنام – قرقیزستان برگزار شود.

نتایج گروه A از این قرار بود:

*ایران 3 – عربستان 2
*امارات 3 – هند 2
*ایران یک – امارات یک
*عربستان 3 – هند 3
*ایران 3 – هند صفر
*امارات 3 – عربستان یک

, , , نوجوانان ایران گام صعود جام جهانیو اما در گروه B هم این نتایج به دست آمد:

*قرقیزستان یک – استرالیا صفر
*ژاپن 7 – ویتنام صفر
*ژاپن 8 – قرقیزستان صفر
*ویتنام 3 – استرالیا 2
*استرالیا – ژاپن (امروز برگزار می شود)
*ویتنام قرقیزستان (امروز برگزار می شود)

, , , نوجوانان ایران گام صعود جام جهانیتیم ملی نوجوانان اما دیروز در آخرین بازی خود ارایه گر بازی سراسر تهاجمی در برابر هند بود و در روزی که عارف محمد علی پور مدافع میانی و کاپیتان خود را در اختیار نداشت به برتری 3- صفر رسید. جذاب اینکه هندی ها در دو بازی قبلی خود سه بار دروازه عربستان و دو بار دروازه امارات را باز کرده بودند. اما در این بازی خط دفاعی ایران بسیار خوب کار کرد و گلی دریافت نکرد. اوج بازی های ایران در مرحله گروهی بازی نخست در برابر عربستان بود که تیم عباس چمنیان بازی دو بر صفر باخته را با پیروزی 3-2 عوض کرد.

تیم ملی نوجوانان در برابر امارات هم اگر چه به نتیجه مساوی دست یافت اما ارایه گر بازی خوبی بود بطوریکه سرمربی تیم حریف هم به این نکته اشاره داشت.

با این روند صعود تیم ملی نوجوانان به جام جهانی محتمل به نظر می رسد و دور از ذهن نیست که شاهد حضور عباس چمنیان و شاگردانش روی یکی از سکوهای اول تا سوم باشیم.

ایران مدعی اصلی صعود به جام جهانی است | بگوویچ
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات