طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریاز بازی نکردن در سریال «بعد از باران» پشیمانم/ ژست گرفتن بلد نیستم! | نگار عابدی

از بازی نکردن در سریال «بعد از باران» پشیمانم/ ژست گرفتن بلد نیستم! | نگار عابدی

بازیگر سریال «آوای باران» به «خندوانه» می آید

دورهمی شب قبل میزبان بازیگر «تعبیر وارونه یک رویا » بود.

مهران مدیری, دورهمی, نگار عابدی, نگار عابدی بازی نکردن سریال باران پشیمانم ژست بلد نیستم!

مهران مدیری, دورهمی, نگار عابدی
به نقل از خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته برنامه «دورهمی» با موضوع واسطه گری و با حضور نگار عابدی از شبکه نسیم پخش شد.

بنا بر این نقل از، ابتدا مهران مدیری استندآپ کمدی خود را با موضوع واسطه گری اجرا کرد. وی در این استندآپ اشاراتی هم به ورود، خرید و فروش کالای قاچاق داشت.

در بخش دیگر برنامه سه جوان از میان حاضران به روی سن آمدند و در نقش واسطه، خریدار و فروشنده کالای قاچاق ایفای نقش کردند. همچنین پس از اجرای تماشاگران، نمایش برنامه دورهمی در بخش های متفاوت برنامه اجرا شد.

در بخش پایانی همچون شب های قبل مهران مدیری مهمان را با توصیف هایی به سبک خودش به روی صحنه دعوت کرد و اینبار نگار عابدی را خوش اخلاق، بازیگر درجه یک و مثبت معرفی کرد.

نخستین سوال مدیری از نگار عابدی درباره چگونگی ورودش به عرصه بازیگری بود.

وی در پاسخ گفت: سال 78 به طور جدی بازیگری در تئاتر را آغاز کردم. در وقع در سال 77 برای نخستین بار بر روی صحنه تئاتر شهر رفتم اما پس از مدتی کار عکس هم وسوسه برانگیز شد. البته شرایط مالی در کار تصویری یکی دیگر از دلایل حضورم در این عرصه بود. همچنین در تئاتر کسی ما را نمی شناخت ولی با ورود به کار تصویری، بین مردم شناخته تر شدم.

وی از بازی نکردن در دو کار «بعد از باران» و «خیلی دور خیلی نزدیک» ابراز پشیمانی کرد.

عابدی درباره سن و سال خود اظهار داشت: من متولد 18 بهمن سال 1349 در شهر اهواز هستم و از پیری نمی ترسم. همچنین زندگی سالم را دوست دارم.

عابدی ادامه داد: من سریال «شمعدونی» و «تعبیر وارونه یک رویا» را بسیار دوست داشتم و در کار سینمایی هم از بازی در «یه حبه قند» واقعا لذت بردم. اکنون هم در فیلمی به کارگردانی محسن قرایی و فیلم دیگری به نام « نرگس مست» به کارگردانی جلال الدین دری ایفای نقش می کنم.

بازیگر « یه حبه قند» با اشاره به علاقه بسیارش به دخترش بیان کرد: دختر همه چیز است و من کودکی خودم را در دخترم می بینم.

عابدی در خصوص صداقت نیز اظهار داشت: به نظرم صداقت یعنی امنیت؛ وقتی راستگو باشی پایت را راحت روی زمین می گذاری و حتی انسان ها ی بزرگ تاریخ هم به خاطر صداقت از مرگ نمی ترسیدند.

وی در پاسخ به اینکه در حرفه بازیگری به خودش چه نمره ای می دهد، افزود: من در بازیگری از صد نمره به خودم شصت می دهم و همواره سعی می کنم خوب و به اندازه بازی کنم.

عابدی بزرگترین قابلیت اخلاقی خود را اینکه برای کسی ژست نمی گیرد، دانست و گفت: متاسفانه کمی حسودم همچون خانم های دیگر اما سعی کردم با این موضوع مقابله کنم و آن را به غبطه تبدیل کردم.

مدیری از او پرسید به کدامیک از بازیگران زن غبطه می خورد و عابدی عنوان کرد: به بازی لیلا حاتمی، مریلا زارعی و ترانه علیدوستی غبطه می خورم.

عابدی در پایان ابراز خوشبختی کرد و دستبندش را به موزه دورهمی هدیه داد.

نقل از از عطیه آقابابایی

سریالهای رمضانی بیشترین بیننده را دارد | یِک بازیگر زن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات