طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعینیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حافظان امنیت خلیج فارس

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حافظان امنیت خلیج فارس

فیلم دو ویژگی مهم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیامدهای حضور نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس و تنگه هرمز در این منطقه نشان می دهد دقیق، هوشمندانه و درست بوده است.

نیروهای مسلح, سخنرانی سرلشکر جعفری, رژه نیروهای مسلح, نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حافظان امنیت خلیج فارس

نیروهای مسلح, سخنرانی سرلشکر جعفری, رژه نیروهای مسلح, بندرعباس

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری رژه گسترده نیروهای مسلح در بندرعباس افزود: ما نشان داده ایم که از شاخص ها و مؤلفه های لازم برای اجرای مسئولیت و مأموریت واگذار شده به منظور ایجاد امنیت در این منطقه حساس، حیاتی و راهبردی جهان برخوردار بوده و در تلاشیم روز به روز به ویژگی های خود در این حوزه بیفزاییم.


سرلشکر جعفری با اشاره به رفتارهای غیرحرفه ای آمریکایی ها در منطقه گفت: این آمریکایی ها هستند که به علت رفتارهای نامتعادل و عدم تسلط و اشراف اطلاعاتی برای خود و برخی کشورها تولید هزینه کرده اند.


وی افزود: به تأسی از رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا به آمریکایی ها اعلام می کنیم بهتر است بیش از این سرمایه و ثروت مردم آمریکا را با حضور شرارت آمیز و خسارت آفرین در خلیج فارس هدر ندهند و برای عرض اندام و ماجراجویی به همان خلیج خوک ها بروند.


فرمانده کل سپاه در پایان با تأکید بر اینکه خلیج فارس خانه ماست و ما نسبت به پرسه زدن دشمن پیرامون خانه خود بسیار حساس هستیم، گفت: برغم ادعاهای دشمن و تلاش رسانه های صهیونیستی و نظام سلطه، وحدت، انسجام، هم افزایی، هم پوشانی، تعامل و همکاری های دقیق در مجموعه نیروهای مسلح به ویژه ارتش و سپاه از جمله در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان سکه رایج بوده و واقعیتی انکار ناپذیر بوده و نشان می دهد لحظه ای از اندیشیدن پیرامون ارتقای دامنه ی هماهنگی ها و همکاری ها و افزایش قدرت دفاعی کشور غافل نبوده و به عنوان ید واحده مشت آهنین ملت ایران برابر دشمنان خواهیم بود.رژه نیروهای مسلح در خلیج فارس شروع شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات