طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نیروهای مسلح وفادارترین و مقتدرترین نیروهای منطقه هستند

نیروهای مسلح وفادارترین و مقتدرترین نیروهای منطقه هستند

غفلت از نیروهای مسلح اشتباهی استراتژیک

امام جمعه ایرانشهر گفت: ولایت پذیری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آنان را در صدر وفادارترین و مقتدرترین نیروهای مسلح منطقه و دنیا قرار داده است.

هفته دفاع مقدس, نیروهای مسلح, زاهدان, نیروهای مسلح وفادارترین مقتدرترین نیروهای منطقه

هفته دفاع مقدس, نیروهای مسلح, زاهدان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.،حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در ایرانشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس با اشاره به جانفشانی های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس افزود: ترویج فرهنگ جهاد و شهادت سبب ثبات و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.


با بیان این که دشمنان امروز از اقتدار نیروهای مسلح ما هراس دارند افزود: هر کشوری که بخواهد مستقل باشد و زیر بار زور نرود باید نیروهای مسلح خود را تقویت کند.


وی ادامه داد: به برکت نظام جمهوری اسلامی و هدایت ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری امروز کشورمان در عرصه های متفاوت به ویژه نظامی به خود کفایی رسیده به طوریکه این امر سبب ناراحتی دشمنان شده است.


امام جمعه ایرانشهر هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای بازگو کردن خاطرات و جانفشانی های رزمندگان به نسل جوان دانست و گفت: کشوری که در آن باب شهادت و جهاد باز باشد هیچ وقت سرتعظیم در مقابل دشمنان فرود نمی آورد


تصادفاری نیروهای مسلح از جایگاه رفیع وشایان توجه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات